Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Zachumlejte se! Trendy tipy na útulný podzimní domov

Aktuální trendy pro letošní podzim přinášejí vizi útulného domova, ve kterém budeme na podzim a v zimních měsících nerušeně odpočívat díky měkkým a příjemným kožešinám a pleteným plédům rozmanitých barev.
Vydáno: 15.10.2014
Stulte  se
Stulte se
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Na podzim člověk nerad vytahuje paty z domova, o to víc ocení, když si doma vytvoří útulné a hřejivé prostředí. Pokud máte chuť domov trochu osvěžit, podzim je ideální. Nejrychlejší změnou jsou nové deky, polštářky... A tak není od věci vědět, co tento podzim frčí:

Barvičky
Barevné spektrum v interiéru se pohybuje od metalických odstínů, jako jsou například měděná a elegantní lesklá stříbrná, po světle i tmavě šedou, šedomodrou až tmavě petrolejově modrou, pudrově růžovou až tmavě vínovou, matně cihlovou, mentolovou až lahvově zelenou a klasickou černou. Objevuje se zde také kombinace surového dřeva a jemných linií čirého skla či porcelánu.

Příjemné fleecové, velurové nebo vlněné materiály dodají potřebné teplo a navíc i onen nepopsatelný pocit pohodlí a bezstarostnosti, který můžeme zažít jenom doma
Příjemné fleecové, velurové nebo vlněné materiály dodají potřebné teplo a navíc i onen nepopsatelný pocit pohodlí a bezstarostnosti, který můžeme zažít jenom doma
www.almara-shop.cz

V popředí zůstávají i geometrické tvary, uplatněné jako potisk nebo linie na porcelánu, vázách, lampách a nábytku. Viditelná je i nekonečná inspirace přírodou na strukturách, površích i materiálech: surové neopracované dřevo, proutí, strukturovaný kámen, hladký bílý mramor, potisky se zvířecími a přírodními motivy na textilu nebo svícnech, motiv přírodní krajiny a stromů... Přírodu nacházíme ale i mezi dekoracemi, jako jsou větvičky, peříčka, listy, parůžky, větve s jehličím, šišky či kůra.

Terasa a zahrada
Nepřehlédnutelné lucerny všech tvarů a velikostí jsou nyní výrazným prvkem na terase či zahradě, kombinují se ve více velikostech a tvarech na jednom místě. Oblíbené barvy jsou lesklá stříbrná, černá, matně šedá, bílá nebo měděná. Na zahradách se objevuje proutí, a to především v podobě různých košů a košíků na skladování ovoce, zeleniny a dřeva. 

Mohlo by vás zajímat:

Tapeta Eijffinger kolekce Fleurique – k dostání v Epes Rádes Shop6

Pozvěte si přírodu domů

V Dílnách tvořivosti vznikají věci pro radost i k užitku

Hodiny z gramodesky? Tipy na hravé doplňky

Na hraně kýče

Tipy na doplňky se zvířecími motivy

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama