Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Šikovná máma proměnila kartonové krabice v luxusní kuchyňku pro svou holčičku

Inspirace.
Vydáno: 12.05.2016
Práce je to spousta, ale výsledek stojí za to

Mateřská láska nezná hranic, a tak se tvořivé mamince z Filipín podařilo u přátel na Facebooku vyvolat vlnu obdivu i závisti. Stačilo, aby se pochlubila tím, co vyrobila svojí malé dcerce.

Většina rodičů plní toužebná přání svých dětí s řádně naditou peněženkou v obchodních centrech. To ale není případ Filipínky Rodessy. Její roční dcerka začala projevovat zájem o všechno, co se dělo v kuchyni a tak bylo jasné, že z vlastního kuchyňského koutku by byla nadšená. Rodessa začala intenzivně shromažďovat kartonové krabice různých rozměrů a v hlavě jí postupně začal dozrávat plán na to, jak pro svoji roční dcerku vyrobit s minimem nákladů kuchyňku snů.

Pak přišly na řadu detaily. Jako například název restaurace a vývěsní tabule s denní nabídkou. Ty šikovná maminka vytiskla a nalepila na zadní stranu kuchyňky Foto:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:

Barevným kombinacím se meze nekladou

DIY: Vytvořte si vlastní kobereček do koupelny

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

16 super DIY nápadů na využití plastových láhví

Pro mladé holky jak dělané

DIY: Vyrobte si sportovní podprsenku z pánských slipů


Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama