Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Skočte si na drink do nejúžasnějších střešních barů po celém světě

Letní sezona je tady a s ní i teplé letní počasí. Je známá věc, že s teplem roste žízeň, která by se v žádném případě neměla podceňovat. Tak proč si nezaskočit na drink do některého úžasného střešního baru, které najdete po celém světě?
Vydáno: 26.06.2014
Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejenže ve střešních barech doplníte chybějící tekutiny, ale také se můžete pokochat přenádherným výhledem na noční pulsující města či rozbouřená moře. Oproti výhledům na vysokých horách máte tento doslova bez práce, jelikož vás do barů v nebeských výšinách vyveze výtah. Taktéž si u zaslouženého mojita nebo vynikající kávy můžete naplánovat výlet na další den, přičemž máte trasu nadcházející túry městem přímo na dlani.

Takže až budete vymýšlet letošní dovolenou, nebylo by na škodu zvážit metropolitní města jako Hong Kong, Shanghai, Londýn nebo Bombaj, která se střešními bary jen hemží. Tak na zdraví!

Mohlo by vás zajímat:

Kolik si jich k snídani dáte?

Koberec jako volské oko. A další vtipné motivy

Inspirace pro rodiče, jejichž chlapec zrovna prochází motoristickým obdobím. Všimněte si pohovky nebo skříňky á la tankovací stojan

10 úžasných pokojů pro pány kluky

Jak myjí svá těla Madonna, Katy Perry a Miley Cyrus

Koupelny slavných aneb Jak se myje Madonna, Miley Cyrus a další sexy prdelky

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama