Bydlení

7. listopadu 2014 06:00

Markéta Zídková

Skvělý napád, nebo bizár? Psí misky integrované do kuchyňské linky

Psí lobby získala na svou stranu interiérové architekty a ti integrovali a implementovali jejich dvě misky do kuchyňské linky. Pes od té chvíle nenadělá a ani lidé mu už nemusejí kopat do „vodičky“.

Psy dostihla další humanizace jejich života, tentokrát v podobě jídelního stolku. Po všech zábavných peleších v podobě secesních lenošek tentokrát nemůže žádný praktik v rodině namítnout ani popel. Dosud překážející misky se spolu s ideou vysouvacího či vestavěného panelu klidí z cesty. Psovi je to jedno, nicméně zapuštěný kout pro krmení dává naději, že pobyt v kuchyni zas bude o něco snesitelnější.

I ve snaze o takto promyšlenou kuchyň ale lze napáchat chyby. Misky integrované do koutku, který rozměry odpovídá parametrům pinče, velkého psa nepotěší. Stejně tak rámusící mikrovlnná trouba vsazená do prostoru přímo nad psím koutem může krmení proměnit ve stresující zkušenost. I u koutu pro misky platí ono ohrané úsloví o dvojím měření a jednom řezání, stejně jako to o jednoduchosti a kráse. Krása!

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také