Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Skvělý napád, nebo bizár? Psí misky integrované do kuchyňské linky

Psí lobby získala na svou stranu interiérové architekty a ti integrovali a implementovali jejich dvě misky do kuchyňské linky. Pes od té chvíle nenadělá a ani lidé mu už nemusejí kopat do „vodičky“.
Vydáno: 07.11.2014
No jistě, po krmení se celá paráda zasune a je od toho pokoj. Přístup k vodě ale zůstane zachován
No jistě, po krmení se celá paráda zasune a je od toho pokoj. Přístup k vodě ale zůstane zachován Autor: Plain & Fancy by Dandamudi’s
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Psy dostihla další humanizace jejich života, tentokrát v podobě jídelního stolku. Po všech zábavných peleších v podobě secesních lenošek tentokrát nemůže žádný praktik v rodině namítnout ani popel. Dosud překážející misky se spolu s ideou vysouvacího či vestavěného panelu klidí z cesty. Psovi je to jedno, nicméně zapuštěný kout pro krmení dává naději, že pobyt v kuchyni zas bude o něco snesitelnější.

I ve snaze o takto promyšlenou kuchyň ale lze napáchat chyby. Misky integrované do koutku, který rozměry odpovídá parametrům pinče, velkého psa nepotěší. Stejně tak rámusící mikrovlnná trouba vsazená do prostoru přímo nad psím koutem může krmení proměnit ve stresující zkušenost. I u koutu pro misky platí ono ohrané úsloví o dvojím měření a jednom řezání, stejně jako to o jednoduchosti a kráse. Krása!

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Stačil by kus masa jen tak, ale takto je to stylovější

Nepodceňujte výběr psí misky. Nechcete přece, aby kvůli ní váš pes zemřel

Průzor do vnějšího světa užije hlavně zvídavý pes

Osm věcí na zahradě, kterými uděláte psovi radost


Na party pozvěte jenom slušně vychované psy, předejdete tak zbytečným šarvátkám

Milujete večírky? Uspořádejte psí mejdan

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama