Bydlení

19. října 2015 10:16

Markéta Zídková

Soutěž: Proměňte svůj byt s webem Prima living

Nevíte si rady s obývacím pokojem/obývákem s kuchyňským koutem? Pošlete fotky a my vám ho navrhneme.

Když přemýšlíte o proměně koupelny nebo kuchyně, můžete se poradit v kuchyňském nebo koupelnovém studiu. Ale co s obývacím pokojem? Na ten specializovaná studia nejsou. Jak do něj naskládat vše, co je třeba? Sezení, případně jídelní kout nebo i pracovní koutek? Běžného smrtelníka zpravidla napadnou jedna nebo dvě varianty a tím končí. Co kdyby se ale sedačka dala úplně jinam? Pak z toho může být zcela jiný pokoj.

Proto jsme se na webu Prima living rozhodli vyhlásit soutěž, jejíž tři vítězové dostanou od nás zdarma návrh obývacího pokoje, resp. obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Ať už se jedná o proměnu stávajícího obývacího pokoje/obývacího pokoje s kuchyňským koutem, nebo o návrh zařízení novostavby. Soutěž pořádáme spolu s designovou školou Interier design škola INTERMEZZO, jejíž studenti návrhy připraví.

Zde najdete přihlášku do proměny.

Vše o soutěži:

Název soutěže: Proměňte svůj byt s Prima LivingStart soutěže: pondělí 19. října 2015Konec soutěže s předáním návrhů proměny: pondělí 14. prosince 2015Předmět soutěže: Čtenářům nabízíme 2 návrhy obývacího pokoje nebo obývacího pokoje spojeného s kuchyní.

Podmínky přihlášky: Zájemce musí přes webový formulář zaslat: Fotografie (max. 8) místnosti, která se má stát obývacím pokojem/obývacím pokojem s kuchyňským koutem a buďto nákres půdorysu, nebo alespoň míry této prostory – tedy zájemce musí změřit a přesně popsat dispozici prostoru budoucího obývacího pokoje/spojeného obývacího pokoje s kuchyní. S tím, že musí uvést polohu okna, dveří, vody a uvést, jaké všechny funkce by se do místnosti měly vejít (vaření, jídelna, obývací zóna, případně i pracovna). Pokud zájemce chce, může stručně uvést, jaký styl interiéru preferuje, jaké barvy a podob.

Výhra v soutěži: 3 vybraní čtenáři dostanou 2 návrhy proměny od studentů školy Interier design škola INTERMEZZO. Návrhy budou buďto ve 3D programech jako je Sweethome a Sketch up apod., nebo ve formě skic.

Harmonogram soutěže: 1. Dne 19. října 2015 vyhlášení soutěže2. Dne 8. listopadu 2015 ve 23:59 ukončení prvního kola soutěže, ve kterém čtenáři přes výše uvedený formulář mohou posílat své přihlášky.3. Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 ve 12:00 vyhlásíme 10 finalistů v článku na webu Prima living. Čtenáři prostřednictvím lajků mohou v tomto článku hlasovat pro 1 finalistu, který by měl dostat návrh proměny. Na základě tohoto hlasování čtenáři vyberou 3 vítěze, kteří dostanou návrh proměny. 4. Hlasování potrvá do čtvrtka 19. listopadu 2015 do 12:00.5. Ihned podle počtu lajků budou známí tři vítězové soutěže.6. V pondělí 14. prosince 2015 zveřejníme na webu Prima living návrhy proměny pro tři vítězné čtenáře. Zároveň je čtenářům zašleme.

Interier design škola INTERMEZZO Interier design škola INTERMEZZO, specializující se na vzdělávání dospělých, získala na své kurzy interiérového designu akreditaci MŠMT jako první v České republice. V interier design škole INTERMEZZO na vás čeká přátelské prostředí a profesionální vyučující. Individuální přístup je zajištěn maximálním počtem 8 studentů ve skupině. Teorie je od začátku vzniku školy propojena s praxí, každý student dlouhodobého kurzu má svého prvního reálného klienta. Ať toužíte rozvíjet vlastní zájem o design interiéru a zlepšovat své dovednosti, nebo se chcete interierovému designu věnovat profesionálně, v interier design škole najdete kurzy podle svých požadavků. Škola nabízí i krátkodobé kurzy, dekoratérské kurzy, kurzy večerní i firemní školení. Přijďte se do Intermezza podívat na den otevřených dveří a přesvědčte se sami, že studovat v Interier design škole Intermezzo se vyplatí.

(web)

Sdílejte článek

Přečtěte si také