Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Soutěž: Proměňte svůj byt s webem Prima living

Nevíte si rady s obývacím pokojem/obývákem s kuchyňským koutem? Pošlete fotky a my vám ho navrhneme.
Vydáno: 19.10.2015
Která barva je ta správná?
Která barva je ta správná? Autor: Intermezzo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když přemýšlíte o proměně koupelny nebo kuchyně, můžete se poradit v kuchyňském nebo koupelnovém studiu. Ale co s obývacím pokojem? Na ten specializovaná studia nejsou. Jak do něj naskládat vše, co je třeba? Sezení, případně jídelní kout nebo i pracovní koutek? Běžného smrtelníka zpravidla napadnou jedna nebo dvě varianty a tím končí. Co kdyby se ale sedačka dala úplně jinam? Pak z toho může být zcela jiný pokoj.

Proto jsme se na webu Prima living rozhodli vyhlásit soutěž, jejíž tři vítězové dostanou od nás zdarma návrh obývacího pokoje, resp. obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Ať už se jedná o proměnu stávajícího obývacího pokoje/obývacího pokoje s kuchyňským koutem, nebo o návrh zařízení novostavby. Soutěž pořádáme spolu s designovou školou Interier design škola INTERMEZZO, jejíž studenti návrhy připraví.

Zde najdete přihlášku do proměny.

Vše o soutěži: 

Název soutěže: Proměňte svůj byt s Prima Living
Start soutěže
: pondělí 19. října 2015
Konec soutěže s předáním návrhů proměny
: pondělí 14. prosince 2015
Předmět soutěže: Čtenářům nabízíme 2 návrhy obývacího pokoje nebo obývacího pokoje spojeného s kuchyní.

Podmínky přihlášky: Zájemce musí přes webový formulář zaslat: Fotografie (max. 8) místnosti, která se má stát obývacím pokojem/obývacím pokojem s kuchyňským koutem a buďto nákres půdorysu, nebo alespoň míry této prostory – tedy zájemce musí změřit a přesně popsat dispozici prostoru budoucího obývacího pokoje/spojeného obývacího pokoje s kuchyní. S tím, že musí uvést polohu okna, dveří, vody a uvést, jaké všechny funkce by se do místnosti měly vejít (vaření, jídelna, obývací zóna, případně i pracovna). Pokud zájemce chce, může stručně uvést, jaký styl interiéru preferuje, jaké barvy a podob.

Jak se zorientovat v moři materiálů, barev, možností?
Jak se zorientovat v moři materiálů, barev, možností?
Intermezzo

Výhra v soutěži: 3 vybraní čtenáři dostanou 2 návrhy proměny od studentů školy Interier design škola INTERMEZZO. Návrhy budou buďto ve 3D programech jako je Sweethome a Sketch up apod., nebo ve formě skic.

Harmonogram soutěže:
1.
Dne 19. října 2015 vyhlášení soutěže
2. Dne 8. listopadu 2015 ve 23:59 ukončení prvního kola soutěže, ve kterém čtenáři přes výše uvedený formulář mohou posílat své přihlášky.
3. Ve čtvrtek 12. listopadu 2015 ve 12:00 vyhlásíme 10 finalistů v článku na webu Prima living. Čtenáři prostřednictvím lajků mohou v tomto článku hlasovat pro 1 finalistu, který by měl dostat návrh proměny. Na základě tohoto hlasování čtenáři vyberou 3 vítěze, kteří dostanou návrh proměny.
4. Hlasování potrvá do čtvrtka 19. listopadu 2015 do 12:00.
5. Ihned podle počtu lajků budou známí tři vítězové soutěže.
6. V pondělí 14. prosince 2015 zveřejníme na webu Prima living návrhy proměny pro tři vítězné čtenáře. Zároveň je čtenářům zašleme.

 

Intermezzo-logo Foto:

Interier design škola INTERMEZZO
Interier design škola INTERMEZZO, specializující se na vzdělávání dospělých, získala na své kurzy interiérového designu akreditaci MŠMT jako první v České republice. V interier design škole INTERMEZZO na vás čeká přátelské prostředí a profesionální vyučující. Individuální přístup je zajištěn maximálním počtem 8 studentů ve skupině. Teorie je od začátku vzniku školy propojena s praxí, každý student dlouhodobého kurzu má svého prvního reálného klienta. Ať toužíte rozvíjet vlastní zájem o design interiéru a zlepšovat své dovednosti, nebo se chcete interierovému designu věnovat profesionálně, v interier design škole najdete kurzy podle svých požadavků. Škola nabízí i krátkodobé kurzy, dekoratérské kurzy, kurzy večerní i firemní školení. Přijďte se do Intermezza podívat na den otevřených dveří a přesvědčte se sami, že studovat v Interier design škole Intermezzo se vyplatí.

(web)

Článek je zařazen v:
Reklama