Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Bydlení

Takhle si užíval představitel Thora, herec Chris Hemsworth. Teď je jeho dům na prodej

Milionářská rezidence zblízka.
Vydáno: 01.03.2016
Chris Hemsworth se spolu s rodinou vrací do Austrálie

Nahlédněte do luxusu, v němž žil Chris Hemsworth. Australský herec, kterého proslavila mj. i role Thora ve stejnojmenném filmu a ve sci-fi Avengers, právě prodává dům.

Chris Hemsworth se totiž spolu s rodinou vrací do Austrálie a prodává tedy svůj dům v Malibu – městě v metropolitní oblasti Los Angeles. Za 6 a půl milionu dolarů (163 milionů Kč) zájemce získá luxusní sídlo v jedné z nejžádanějších lokalit Malibu, oblasti Point Dume. Dům Chris Hemsworth koupil od svého krajana a kolegy Aussie Paula Hogana, kterého si možná pamatujete z hlavní role ve filmu Crocodile Dundee.

Dům filmového Thora
Dům filmového Thora
Richard Horn / aaroe.com

V domě renovovaném v roce 2012 se snoubí elegance klasického viktoriánského stylu s luxusem a moderním zařízením. Ze stran, z nichž se naskýtají výhledy na Tichý oceán, má tato patrová rezidence balkony a verandy.

Chris Hemsworth  Foto:

V interiéru je pozoruhodná perfektně vybavená kuchyně s vysokým stropem kopírujícím tvar členité střechy. Víc než pětice ložnic nebo opodál stojící garáž pro tři auta zaujme přítomnost knihovny.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Přízemí domu překreslené od Iñaki Aliste Lizarraldeho

Pojďte na návštěvu k Simpsonům. Tady je přesný plán jejich domu

Dexter - vyšetřovatel se zvláštním koníčkem - zabíjet lidi

Dexter: Nakoukněte do bytu slavného vyšetřovatele se zálibou vraždit

Reklama
Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama