Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Vtipný nástěnný stůl se mění v audio systém

I samotný stůl může usnadňovat práci. Se zabudovanou elektronikou a rozvody pomáhá předejít nepořádku.
Vydáno: 24.11.2014
Pro malé byty ideální. Stolek je vyrobený z ořechového dřeva, dveře z bambusu či bíle lakovaného dřeva. Tomu odpovídá cena: 1200 euro (35000 Kč)
Pro malé byty ideální. Stolek je vyrobený z ořechového dřeva, dveře z bambusu či bíle lakovaného dřeva. Tomu odpovídá cena: 1200 euro (35000 Kč) Autor: http://deavita.com/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nástěnný pracovní stůl Podpad od firmy Ruphus z malého bytu velký neudělá, něco místa však ušetří. Sám nabízí prostor nejen v přihrádkách na dokumenty a regálech, ale i na integrované datové paměti. Kromě toho je k dispozici i zabudovaná dockovací stanice na iPhone nebo iPod a reproduktory s bezdrátovým připojením. Při zaklapnutých dvířkách stůl nadále funguje jako plochý audio systém s reproduktory instalovanými pod spodní dřevěnou lištou a iPhonem zasazeným pěkně doprostřed do přístavu. Rozložený stolek umožňuje pracovat s laptopem a rozložit si kolem pár drobností.

Nástěnný stůl Podpad je vyrobený z ořechového dřeva a dodává se s dvířky z bambusu či bíle lakovanými dvířky. Problém zůstává cena 35 000 Kč.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Velikonoční verze

Co takhle pořídit si hnízdo do bytu?

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Minibyt v Paříži

Dovedete si představit byt o 8 m²? V Paříži si ho můžete pronajmout

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama