Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Co takhle pořídit si hnízdo do bytu?

Útulné hnízdečko místo gauče?
Vydáno: 17.11.2014
Velikonoční verze
Autor: OGE Creative Group Velikonoční verze

Podle recenzentky bytového zařízení toto hnízdo nemá chybu. „Jiný nábytek už v obýváku není potřeba,“ dušuje se Katharine Trendacosta z webu Io9.com specializovaného na inovativní zařízení. Ten pocit zná snad každý. Sedíte stočení na gauči, kolem sebe několik polštářů, a stejně vám tak trochu probleskuje hlavou, že v gigantickém hnízdě by bylo ještě lépe. Proč se té myšlenky nechytit a nezrealizovat ji? Učinilo tak studio OGE Creative Group.

Hnízda jsou k dostání ve čtyřech velikostech za cenu od 7500 do 22 000 Kč. Největší hnízdo přitom skýtá prostor pro 16 lidí. Vybrat si lze také z několika druhů dřeva a barev vajec. Tento podivuhodný kus nábytku navržený partičkou jménem OGE Creative Group lze objednat na přiléhavě nazvaném webu Nest.com, což v překladu znamená Hnízdo.

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Lépe by kuchyňské skřínky v akváriu zamaskoval už jen David Copperfield

Kuchyňská linka plná ryb. Jen kam se dává nádobí?

Kam s ním? Pod dveře

Parchanti! Vrazili Kennyho pod dveře

Chcete si číst v pohodlí? Proč ne? Toto křeslo se vytvaruje přesně podle vašeho těla a váhy. A navíc je vzdušné. Pro letní čtení je jako stvořené.

Vtipné křesílko á la síťovka

Článek je zařazen v:

reklama