reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Vyzrajte na úložné prostory v dětském pokoji

klára beščecová , Vydáno: 16.11.2015
Oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů jsou v poslední době vtipné boxy
Autor: Proděti.cz Oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů jsou v poslední době vtipné boxy
4 místa, která schovají nepořádek.

reklama

Nepořádek, kam oko dohlédne. Tak vypadá většina dětských pokojíčků. Řešení je ale poměrně snadné. Zařiďte dětem v pokoji více úložných prostor, kam mohou nepořádek „schovat“. Spokojení tak budou nejen rodiče, ale od věčného napomínání si vydechnou i děti. Dispozice dětského pokoje jsou jedna věc, možnosti s úložnými prostory druhá. Kam všude je můžete vtěsnat?

Pod postelí

Šikovným místem je prostor pod postelí, který je díky velikosti postele poměrně velkorysý. Pod postel můžete umístit třeba třídicí boxy. Každý soubor hraček může mít svůj box – auta, stavebnice, vláčky, lego, šaty pro panenky apod. Na výběr je z různých tvarů i materiálů boxů – například látkové, plastové, dřevěné a další. Můžete tak vybrat, co se vám do pokoje nejlépe hodí. Ač se to nezdá, velkou výhodu skýtají průhledné plastové boxy, je do nich totiž ihned vidět a dítko tak nepátrá, co kde může být. Pod postelí zůstávají nenápadné, i když v nich není zrovna naklizeno,“ říká František Peterka ze specializovaného internetového obchodu Proděti.cz. Náklady na pořízení těchto úložných prostor jsou poměrně nízké a děti si je mohou samy dozdobit.

Store It - úložný box - opička 239 Kč
Autor: Proděti.cz Store It - úložný box - opička 239 Kč

Poličky

Poličky na zdech můžete vyplnit dalšími úložnými boxíky. Tentokrát můžete volit dekorační boxy, které budou s pokojem více ladit. Oblíbené nejen u dětí, ale i u rodičů jsou v poslední době vtipné boxy z kolekce Lego Storage, které vypadají jako zvětšeniny opravdového Lega. Lze je do sebe také snadno zapasovat a vyplnit tak místa na poličkách, kde by byl jinak nepořádek.

Vytvořte jim příjemné prostředí

Pracovní kout pod postelí? Děti se budou cítit ohrožené aneb Jak zařídit dětský pokoj

Zeď

Holé zdi můžete také snadno zaplnit úložnými prostory a nemusí to být nutně poličky, skvěle poslouží třeba kapsáře. Takové můžete buď zakoupit, nebo si vyrobit vlastní originál. Kromě kapsářů lze zdi vybavit i různými typy nástěnek, kde si děti mohou vystavit třeba celou sbírku svých obrázků.

Podlaha

Pokud se na podlaze najde ještě kousek volného nezastavěného místa, můžete jej využít pro další úložné prostory. Také zde opět poslouží systém boxů, které můžete postavit na sebe nebo třeba vystavit barevnou zeď ze zmíněných Lego boxů.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Nepoužívané zásuvky by měly být vždy zajištěny nevodivými krytkami, například z plastu. Na trhu je jich k dispozici více, důležité je, aby vždy zcela zakryly zdířky v zásuvce a zabránily dítěti cokoliv do ní strčit

Děti a elektronika: Pravidla, která dětem zachrání život!

Děti mají s úklidem občas problém, ale uklízení do těchto boxů bude i pro ně radostí. Stačí přece naložit naklaďák a je hotovo

Šikovné úložné boxy. Jak vypadá nabídka trhu?


reklama

reklama

Přečtěte si také