Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Za 50 milionů korun můžete mít dům s ložnicí pod vodní hladinou

U pobřeží Dubaje jedna realitní kancelář zřizuje luxusní plovoucí vily inspirované mořskými koníky.
Vydáno: 30.06.2015
Pod vilami developeři zřídí umělé korály
Autor: Kleindienst Group Pod vilami developeři zřídí umělé korály
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Trojpodlažní vily, přízemí v úrovni vodní hladiny, patro nad vodou a také jedno zcela ponořené patro. Ve zmíněné podvodní části se nachází ložnice, jejímiž okny od podlahy ke stropu lze pozorovat podmořský život. Na první pohled se tak naskýtá fascinující podívaná, nebude tomu tak ale v noci, kdy člověk především pobývá v ložnici a kromě toho výhled časem zastřou nečistoty, které hospodyně ze skel odstraní jedině v potápěčské výstroji.

Jakkoli byla řeč o vilách, realitní kancelář Kleindienst, která s nápadem přišla, hovoří o lodích, které ovšem nikam neplují. Nemají sice motor, zato jsou ale vybavené kuchyní a na sluneční terase je dokonce vířivka se skleněným dnem. Lodě jsou to krajně neobvyklé, zájem ale vzbuzují veliký. Ze 42 vyrobených kusů se již 35 prodalo. První majitelé je začnou obývat v roce 2017. Mořští koníci jsou součástí umělého ostrova The World (Svět) a mají se stát jeho prvním dokončeným projektem.

Plující vily nejsou jen dobrou zprávou pro bohaté obyvatele Dubaje, ale i pro mořské koníky. Developeři pod vilami zřídí umělé korály skýtající dobré životní podmínky pro mořské koníky.

Dům, v němž vám dřív či později začne chybět motor
Autor: Kleindienst Group Dům, v němž vám dřív či později začne chybět motor

(dah)

Mohlo by vás zajímat:

Jedinečné ubytování přímo v Indickém oceánu

Netradiční dovolená: Co se takhle ubytovat v podmořském pokoji?

Hotelový komplex Gili Lankanfushi na Maledivách je podle portálu Trip Advisor se stovkami tisíc uživatelů nejoblíbenější na světě

Nejoblíbenější hotel světa leží 8000 km daleko

Exotika je cítit na každém kroku

Pětihvězdičkový hotel na Bali postavili na okraji útesu


Článek je zařazen v:
Speciály:
Reklama