Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Pětihvězdičkový hotel na Bali postavili na okraji útesu

Pokud vás lákají exotické destinace, Bali je určitě místo, kam byste se měli podívat!
Vydáno: 27.03.2015
Exotika je cítit na každém kroku
Exotika je cítit na každém kroku Autor: Banyan Tree Ungasan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V nejjižnější oblasti indonéského ostrova Bali se nachází pětihvězdičkový hotelový resort Banyan Tree. Čím se liší od ostatních luxusních hotelů této kategorie? Především svým umístěním. Banyan Tree totiž vyrostl na vrcholu 70 metrů vysokého útesu, jenž se tyčí nad nádhernou pláží, kterou omývá Indický oceán.

Atraktivní lokalita patří rozhodně k hlavním lákadlům, které hotel nabízí. Na druhou stranu nejde o lákadlo jediné. Zajímavá je také samotná architektura jednotlivých vil, z nichž se hotel skládá. Byly navrženy tak, aby co nejvíce upomínaly na místní tradice a kulturu.

Výhled na Indický oceán
Výhled na Indický oceán
Banyan Tree Ungasan

Architektura vil v sobě spojuje vysoký stupeň řemeslného provedení krásného dřevěného vybavení pokojů s citlivě pojatým moderním přístupem. Otevřené prostory, velká okna a nekonečné bazény – typické prvky, které můžeme obdivovat u každé ubytovací jednotky.

Hosté hotelu si mohou vybrat, zda si přejí výhled na oceán, nebo zda preferují orientaci vily směrem do precizně upravené zahrady. Banyan Tree má ve své nabídce také prezidentské apartmá se třemi ložnicemi, privátním fitness centrem, media pokojem a 25 metrů dlouhým bazénem.

Kromě pohodlného ubytování hotel svým hostům také nabízí například soukromou večeři na vrcholu útesu nebo lekci jógy pod vedením zkušeného místního lektora. V pěší dostupnosti hotelu se nachází jeden z turisticky vyhledávaných cílů ostrova. Jedná se o posvátný chrám Uluwatu z 11. století, který je taktéž postaven na skále zhruba ve stejné úrovni nadmořské výšky jako zmiňovaný hotel. Odtud, stejně jako z hotelu, jsou prý vidět nejkrásnější západy slunce na Bali.

Klára Beščecová

Foto: Banyan Tree Ungasan, Bali

Mohlo by vás zajímat:

Hotelový komplex Gili Lankanfushi na Maledivách je podle portálu Trip Advisor se stovkami tisíc uživatelů nejoblíbenější na světě

Nejoblíbenější hotel světa leží 8000 km daleko

Cabin

Jako v Eragonovi: Švédský hotel ubytovává své hosty na stromech

Jak si kdo ustele... Z této oválné postele po drobných úpravách vznikne vířivka

Finský hotel láká na sněhové safari

Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama