Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Za správným osvětlením na Stavební veletrh IBF!

Vydáno: 21.04.2015
 Chybět nebude ani Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí
Chybět nebude ani Nová zelená úsporám a Operační program Životní prostředí Autor: IBF
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud právě řešíte osvětlení svého bytu či domu, můžete už tento týden, od středy 22. do soboty 25. dubna 2015, sbírat inspiraci na brněnském výstavišti, kde ve středu 22. dubna odstartuje stavební veletrh IBF. Jeho podstatná část bude zaměřena právě na výběr vhodného typu osvětlení do domácnosti, které přináší nejen úsporu energie, ale i peněz.

Jistě víte, že klasická žárovka 92 % spotřebované energie „prohřeje“ a jen 8 % vydá na osvětlení. Na veletrhu ale navíc zjistíte, kolik světla světelný zdroj vyzáří do okolního prostoru, či jak volit vhodné osvětlení do různých místností nebo jak vybírat správnou barvu světla.

Přínosné budou také určitě i informace o tom, co přináší nové technologie jako halogenové žárovky, úsporné kompaktní zářivky či LED žárovky oproti klasickým žárovkám, nebo jak číst energetické štítky a údaje na obalech.

Stavební veletrh IBF na brněnském výstavišti přinese řadu novinek
Stavební veletrh IBF na brněnském výstavišti přinese řadu novinek
IBF

Pro všechny, kteří si chtějí doma správně svítit, budou v pavilonu P brněnského výstaviště vytvořeny vzorové místnosti – pracovna, kuchyň nebo obývací pokoj, které budou osvětleny různými druhy svítidel a návštěvníci si je také budou moci vyzkoušet.

Jako bonus můžete získat zvýhodněnou vstupenku a veletrh tak navštívit již za 80 Kč. Pozor, jenom při jejich nákupu online na www.bvv.cz/ibf.

Na veletrhu získáte také informace o novinkách ve všech oborech stavebnictví, trendech ve vybavení interiérů nábytkem, zkrátka nepřijdou ani milovníci dřevostaveb.


Článek je zařazen v:
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama