Bydlení

21. dubna 2015 13:57

Markéta Zídková

Za správným osvětlením na Stavební veletrh IBF!

Za správným osvětlením na Stavební veletrh IBF!

Pokud právě řešíte osvětlení svého bytu či domu, můžete už tento týden, od středy 22. do soboty 25. dubna 2015, sbírat inspiraci na brněnském výstavišti, kde ve středu 22. dubna odstartuje stavební veletrh IBF. Jeho podstatná část bude zaměřena právě na výběr vhodného typu osvětlení do domácnosti, které přináší nejen úsporu energie, ale i peněz.

Jistě víte, že klasická žárovka 92 % spotřebované energie „prohřeje“ a jen 8 % vydá na osvětlení. Na veletrhu ale navíc zjistíte, kolik světla světelný zdroj vyzáří do okolního prostoru, či jak volit vhodné osvětlení do různých místností nebo jak vybírat správnou barvu světla.

Přínosné budou také určitě i informace o tom, co přináší nové technologie jako halogenové žárovky, úsporné kompaktní zářivky či LED žárovky oproti klasickým žárovkám, nebo jak číst energetické štítky a údaje na obalech.

Pro všechny, kteří si chtějí doma správně svítit, budou v pavilonu P brněnského výstaviště vytvořeny vzorové místnosti – pracovna, kuchyň nebo obývací pokoj, které budou osvětleny různými druhy svítidel a návštěvníci si je také budou moci vyzkoušet.

Jako bonus můžete získat zvýhodněnou vstupenku a veletrh tak navštívit již za 80 Kč. Pozor, jenom při jejich nákupu online na www.bvv.cz/ibf.

Na veletrhu získáte také informace o novinkách ve všech oborech stavebnictví, trendech ve vybavení interiérů nábytkem, zkrátka nepřijdou ani milovníci dřevostaveb.

Sdílejte článek
Štítky žárovka dům osvětlení kongresové centrum veletrh

Přečtěte si také