návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Zařiďte si domov podle znamení horoskopu: Lev chce oázu luxusu, Váhy milují dekorace

skrivaa , Vydáno: 28.08.2017
Zařiďte si domov podle svého znamení horoskopu.
Autor: istock.com Zařiďte si domov podle svého znamení horoskopu.
Nemůžete se rozhodnout, jak by měl vypadat váš byt? Zkuste ignorovat katalogy a zapojte do spolupráce svoji intuici. Obraťte pozornost ke svému astrologickému znamení a hvězdy vám poradí….

reklama

Byt pro Ryby bude co nejvíce bílý, světlý a s perlivou atmosférou. Ideálně situovaný na severovýchod nebo severozápad. Vše měkké, hebké, voňavé je v "rybím" příbytku vítáno! Neměla zde chybět hudba a vůně jasmínu a moře, které Ryby stabilizují. Naopak s šedou a černou barvou raději pryč, přinesly by jen depresi a závislosti na cigaretách a alkoholu! Koupelna je pro Ryby nesmírně důležitou místností, kde si dokáží odpočinout, nesmí chybět pohodlná velká vana a příjemné obklady ve "vodních" tónech. Ryby ať se v rámci interiéru raději vyhýbají umělým hmotám a kovu a udržují byt chladnější a vyvětraný.

Znamení zvěrokruhu nás ovlivňují více, než si myslíme. Jsou určující při výběru partnera a vztah opravdu může ztroskotat na tom, že se charakteristika vašeho a partnerova znamení k sobě zkrátka nehodí. Ačkoliv výjimky samozřejmě potvrzují pravidlo. Pokud tápete při výběru správného designu pro svoje obydlí, zkuste se řídit svým vnitřním hlasem a důvěřujte mu. Jedině váš vkus je ten pravý! Který interiér se hodí právě k vašemu znamení?

Beran

Pokud jste narozeni v tomto neklidném a ohnivém znamení, připravte prostor i svoji peněženku na časté změny a přestavby. Berani milují změnu a pocit z novinek. Bude to chtít trochu provokace a avantgardy, potřebujete přece sbírat pochvaly za dobrý vkus! Potrpíte si také na kvalitu a dobré místo k lenošení. Volte spíše čisté hranaté linie a pastelové barvy. Pozor si dávejte na ložnici na severní straně, nevyspíte se tu!

Býk

Zemité znamení si žádá zemité barvy a měkké pohodlíčko. Labužnický přístup k životu promítněte do interiéru! Vaší chloubou bude kuchyně, kde ostatně trávíte dost času. Proto se na ni soustřeďte a doveďte ji k dokonalosti. Vaší poživačnosti bude také konvenovat luxusní koupelna, proto do ní neváhejte investovat.

Monstera tady sice záchod tolik neschová, ale přitáhne pozornost. Všimli jste si na první pohled toalety?
Autor: istock.com Monstera tady sice záchod tolik neschová, ale přitáhne pozornost. Všimli jste si na první pohled toalety?

Blíženci

Přiznejte si, že ve vás žije více osob na jednou… Milujete párty, a proto si byt přizpůsobte tak, aby vyhovoval nejen vám, ale i neustálému přívalu vašich přátel. Nábytek moc řešit nebudete, na jaké židli sedíte, vás zrovna netrápí. Daleko důležitější je vzdušný prostor plný energie. Nezapomeňte na kvalitní technologie, bez kterých neumíte žít!

Rak

Pokud má Rak k dispozici velký rodinný dům nebo alespoň vícegenerační byt, bude šťastný. Je totiž rozeným pánem domu, svého rodinného sídla. Zařizuje ho nesmírně citlivě a harmonicky, protože domov je pro Raka prioritou. Kvalita, nadčasovost a útulnost. Teplo domova je maximálně důležité. Žádné ostré hrany, zbytečné sklo, chrom a jiné moderní výstřelky Raka nezajímají. Chce mít kolem sebe krásné dřevo, přírodní materiály, příjemné tkaniny. Zamyslete se nad možností zimní zahrady, sedla by vám!

Při zařizování interiéru dejte na svůj cit.
Autor: istock.com Při zařizování interiéru dejte na svůj cit.

Lev

Byt Lva je královstvím, které je třeba předvést. Originální obrazy, vystavené umění, značkový nábytek – to vše zarámováno do dokonale bílých stěn. I když je Lev sám rád středem pozornosti a bývá hlučný, doma hluk nesnese. Jeho byt musí být dokonalou oázou, kde načerpá energii z luxusu a harmonie. Soustřeďte se na ložnici s pořádnou epesní postelí plnou saténu.

Panna

Heslo zní: přírodní materiály a praktičnost. Panna miluje svůj domov, ochraňuje ho a opečovává. Nesnáší vše zbytečné a umělé, rozhodně preferuje vždy přírodní materiály před jakoukoliv napodobeninou. Její domov by měl být klidný, ideálně s přístupem k zeleni a přírodě. Panna by se měla vždy soustředit na zeleň na balkoně nebo se alespoň obklopit plnými truhlíky.

Zeleň dělá z interiéru příjemnou oázu.
Autor: istock.com Zeleň dělá z interiéru příjemnou oázu.

 

Váhy

Váhy jsou bez krásy živé jen napůl a to platí i v případě jejich domova. Dokážou neskutečně kouzlit s dekoracemi, a jestli je některé znamení mistrem stylu, jsou to právě ony. Pro Váhy je důležitá dekorativnost a reprezentativnost domova, dokážou být při jeho zařizování až marnotratné, jen když to vede k vysněné dokonalosti. V barvách upřednostní teplé tóny přírody propojené s odstíny tyrkysové. Nebojí se ani krajek, květin, výrazných vzorů nebo prvků z orientu.

Štír

Účelnost, jednoduché a čisté linie, kombinace kontrastních barev, to je správný domov pro Štíry. Milují byt v black’n'white stylu s akcenty červené. Štíři jsou samotáři a potřebují solidní místo k přemýšlení, proto nezaškodí investovat do opravdu dobré lenošky nebo kvalitního křesla. Nejdůležitější místnosti Štíra je ovšem kuchyň a pak ložnice, kde se Štíři nebrání ani neortodoxním tvarům postelí.

Temný nábytek působí luxusně.
Autor: istock.com Temný nábytek působí luxusně.

 

Střelec

Vycházejte z toho, že jako Střelci nenávidíte úklid. Vyvarujte se proto drobností a zařizujte svůj domov tak, aby vám nebral energii. Nejdůležitější místností bude velký společenský prostor, kde de setkává rodina a návštěvy, ideálně průchozí na terasu nebo s velkým balkonem, kde je možné pěstovat rostliny. Vyhněte se červeným a oranžovým barvám, které vás v interiéru dráždí a ruší. Při zařizování bytu myslete na své zvířecí miláčky, kteří jsou pro vás velmi důležitými členy rodiny.

Kozoroh

Solidnost, kvalita a řád, tak by měl vypadat ideální životní prostor Kozoroha. Hlavně, probůh, žádná přeplácanost nebo zbytečnosti! Kozoroh je více než co jiného “private man” a soukromí je alfou omegou jeho spokojeného bydlení. Řídí se heslem: “Můj dům, můj hrad”! Když si doma udělá dost soukromí, je spokojený. K tomu pomohou i kvalitní záclony nebo žaluzie. Pro Kozoroha je také důležitý prvek ohně, takže jestli máte možnost klasického nebo plynového krbu, do toho!

Čistý a jednoduchý styl je trendy.
Autor: istock.com Čistý a jednoduchý styl je trendy.

Vodnář

Vodnáři snesou i větší množství originality, než je obvyklé. Hlavně ať to kolem klokotá, žije a nenudí! Vzdušnost a kreativní uchopení okolního prostoru je pro ně velmi podstatné. Rádi vaří v kuchyni a nenuceně při tom konverzují s přáteli, kteří jsou okouzleni jejich neutuchajícím entuziasmem. Rozhodně si dávejte pozor na zateplení bytu, Vodnáři potřebují teplo a to především od nohou, kde jsou choulostiví. Neskrblete a investujte do nových technologií, které si jako Vodnáři skutečně vychutnáte!

Ryby

Byt pro Ryby bude co nejvíce bílý, světlý a s perlivou atmosférou. Ideálně situovaný na severovýchod nebo severozápad. Vše měkké, hebké, voňavé je v "rybím" příbytku vítáno! Neměla zde chybět hudba a vůně jasmínu a moře, které Ryby stabilizují. Naopak s šedou a černou barvou raději pryč, přinesly by jen depresi a závislosti na cigaretách a alkoholu! Koupelna je pro Ryby nesmírně důležitou místností, kde si dokáží odpočinout, nesmí chybět pohodlná velká vana a příjemné obklady ve "vodních" tónech. Ryby ať se v rámci interiéru raději vyhýbají umělým hmotám a kovu a udržují byt chladnější a vyvětraný.

Vsaďte na přírodní vůně.
Autor: istock.com Vsaďte na přírodní vůně.

(ku)

Podívejte se do fotogalerie na ty nejkrásnější knihovny:

Další články:

Světlé odstíny jsou v obýváku příjemné...

Milujete romanci, světlé odstíny a máte styl? Pak si zařiďte přesně takový obývák

Nebojte se šedivé barvy i na stěnu v obýváku.

50 odstínů šedi u vás doma. Kde všude bude vypadat stylově?

Úžasná proměna.

PŘED A PO: 10 nejkrásnějších proměn interiérů. Neuvěříte, jak dříve ošklivé byty vypadají dnes!

reklama

Článek je zařazen v: tipy , design , znamení , nápady , zařizování , feng shui , horoskopy , interiéry

reklama

Přečtěte si také