reklama

Jakého psa si vybrat podle horoskopu? Beran chce aktivní plemeno, Rak milujícího společníka

Markéta Kašková
7. srpna 2019
Někdo k sobě potřebuje aktivní parťáky, jiní chtějí spíše drobné plemeno. Pejska byste si však měli vybrat podle své povahy. Povahu vám předpřipraví datum vašeho narození. Podívejte se, jaký pes je pro vás ten nejvhodnější a se kterým si budete nejvíce rozumět.
reklama

Beran

Pastevecká a velká plemena jsou tou nejlepší volbou. Berani milují pohyb a různé aktivity. Vybírejte si tedy psa, který má spoustu energie a bude vaším parťákem při sportu a výletech. Skvělou volbou jsou border plemena, německý ovčák nebo kolie.

Býk

Býci si budou nejlépe rozumět sbuldoky, francouzskými buldočky a basety. Často dají přednost lenošení, ale někdy po delší procházce také zatouží. Býk je šťastný, když je kolem něj harmonie, radost a láska. Pocit domova mu tato plemena dají na maximum.

Blíženci

Blíženci budou milovat pouliční mix – voříška. Toto znamení má problém vrozhodování a vybrat si pro ně zněčeho jen jednu věc, bývá nepřestavitelný úkol. Nejraději by si domu nastěhovali celý útulek. Mají rádi i pocit, že někomu zlepší život. Opuštění nebo nechtění pejskové jsou pro ně jasnou volbou.

Rak

Rodina je pro Raky to nejdůležitější – potřebují ksobě tedy synonymum lásky a smečky. To rozhodně najdou vhovawartovi, labradorovi a ve zlatém retrívrovi. Věrný přítel bude právoplatným členem velké rodiny, který bude empatický ke každému v domácnosti.

Lev

Toto královské znamení miluje vše krásné. Lev je nejvíce spokojený splemenem, které bude každý na potkání obdivovat. Samojed nebo čau-čau jsou těmi pravými společníky do hnízda osoby sešelmou vtěle.

Panna

Člověk narozený ve znamení Panny miluje praktičnost a nerad se přizpůsobuje domácím mazlíčkům. Jsou pro něj tedy nejvhodnější maláé plemena, jako je lvíček nebo čivava. Především pak lvíček má skvělou povahu, stane se parťákem a přizpůsobí se každému životnímu prostoru.

Váhy

Elegance a rovnováha jsou druhými jmény Vah. Dvě strany Vah však představují proměny mezi energií a leností. Ktomuto vzdušnému znamení se tedy nejlépe hodí menší plemena, která potřebují občasnou údržbu. Shih-tzu je super volba.

Štír

Ke Štírům se hodí sebejistá plemena, ze kterých lze cítit respekt, ale také velký klid. Nemají chuť se starat ozbrklé malé psíky, ale spíše si potrpí na hlídačea majestátní druhy. Perfektně si budou rozumět sanglickým mastifem.

Střelec

Jorkširský teriér bude perfektní dvojkou sosobou narozenou ve znamení Střelce. Mají společné vlastnosti, jako je odvaha, vyrovnanost a přítulnost. Budou si navíc navzájem maximálně důvěřovat. Střelec si bude rozumět i spudlíkem.

Kozoroh

Kozoroh je znamení se silným charakterem, které se však často cítí osaměle. Jezevčík je svou povahou vhodným adeptem kutvoření nerozlučné dvojky. Toto plemeno bude svého pána milovat až za hrob. Další skvělou volbou je určitě zlatý retrívr, který umí vytvořit pocit zdravého a milujícího domova.

Vodnář

Border kolie bude perfektním parťákem pro Vodnáře. Jedná se o velmi aktivního a chytrého pejska, který se rychle stane milujícím členem rodiny. Vodnář se nerad nudí, a proto potřebuje vynalézavé plemeno se spoustou energie.

Ryby

Ryby potřebují jistotu a silné citové pouto. To mu nejlépe dají bišoni a maltézáčci, kteří jsou na své pány velmi fixováni. Tato plemena mají svou hlavu a nechce se jim moc poslouchat, na druhou stranu lásku umí rozdat i sousedům.

Další články:

Sílejte článek
Zobrazit komentáře ke článku
reklama