návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Jakého psa si vybrat podle horoskopu? Beran chce aktivní plemeno, Rak milujícího společníka

, Vydáno: 07.08.2019
Jakého pejska si vybrat?
Autor: istock.com Jakého pejska si vybrat?
Někdo k sobě potřebuje aktivní parťáky, jiní chtějí spíše drobné plemeno. Pejska byste si však měli vybrat podle své povahy. Povahu vám předpřipraví datum vašeho narození. Podívejte se, jaký pes je pro vás ten nejvhodnější a se kterým si budete nejvíce rozumět.

reklama

Beran

Pastevecká a velká plemena jsou tou nejlepší volbou. Berani milují pohyb a různé aktivity. Vybírejte si tedy psa, který má spoustu energie a bude vaším parťákem při sportu a výletech. Skvělou volbou jsou border plemena, německý ovčák nebo kolie.

Kolie je aktivní parťák.
Autor: istock.com Kolie je aktivní parťák.

Býk

Býci si budou nejlépe rozumět s buldoky, francouzskými buldočky a basety. Často dají přednost lenošení, ale někdy po delší procházce také zatouží. Býk je šťastný, když je kolem něj harmonie, radost a láska. Pocit domova mu tato plemena dají na maximum.

Francouzský buldoček vám dá jasně najevo, kdy se mu chce ven.
Autor: istock.com Francouzský buldoček vám dá jasně najevo, kdy se mu chce ven.

Blíženci

Blíženci budou milovat pouliční mix – voříška. Toto znamení má problém v rozhodování a vybrat si pro ně z něčeho jen jednu věc, bývá nepřestavitelný úkol. Nejraději by si domu nastěhovali celý útulek. Mají rádi i pocit, že někomu zlepší život. Opuštění nebo nechtění pejskové jsou pro ně jasnou volbou.

Čistá pouliční směs je to pravé pro Blížence.
Autor: istock.com Čistá pouliční směs je to pravé pro Blížence.

Rak

Rodina je pro Raky to nejdůležitější – potřebují k sobě tedy synonymum lásky a smečky. To rozhodně najdou v hovawartovi, labradorovi a ve zlatém retrívrovi. Věrný přítel bude právoplatným členem velké rodiny, který bude empatický ke každému v domácnosti.

Labradoři i retrívři jsou velmi trpěliví psi.
Autor: istock.com Labradoři i retrívři jsou velmi trpěliví psi.

Lev

Toto královské znamení miluje vše krásné. Lev je nejvíce spokojený s plemenem, které bude každý na potkání obdivovat. Samojed nebo čau-čau jsou těmi pravými společníky do hnízda osoby se šelmou v těle.

Samojed je chodící krása.
Autor: istock.com Samojed je chodící krása.

Panna

Člověk narozený ve znamení Panny miluje praktičnost a nerad se přizpůsobuje domácím mazlíčkům. Jsou pro něj tedy nejvhodnější maláé plemena, jako je lvíček nebo čivava. Především pak lvíček má skvělou povahu, stane se parťákem a přizpůsobí se každému životnímu prostoru.

Čivava je sice pěkný mrňous, ale lásky umí dát stejně jako retrívr.
Autor: istock.com Čivava je sice pěkný mrňous, ale lásky umí dát stejně jako retrívr.

Váhy

Elegance a rovnováha jsou druhými jmény Vah. Dvě strany Vah však představují proměny mezi energií a leností. K tomuto vzdušnému znamení se tedy nejlépe hodí menší plemena, která potřebují občasnou údržbu. Shih-tzu je super volba.

Váhy neudělají chybu, když si pořídí shih-tzu.
Autor: istock.com Váhy neudělají chybu, když si pořídí shih-tzu.

Štír

Ke Štírům se hodí sebejistá plemena, ze kterých lze cítit respekt, ale také velký klid. Nemají chuť se starat o zbrklé malé psíky, ale spíše si potrpí na hlídače a majestátní druhy. Perfektně si budou rozumět s anglickým mastifem.

Anglický mastif je to pravé pro Štíry.
Autor: istock.com Anglický mastif je to pravé pro Štíry.

Střelec

Jorkširský teriér bude perfektní dvojkou s osobou narozenou ve znamení Střelce. Mají společné vlastnosti, jako je odvaha, vyrovnanost a přítulnost. Budou si navíc navzájem maximálně důvěřovat. Střelec si bude rozumět i s pudlíkem.

Jorkšír je skvělým kapesním kamarádem.
Autor: istock.com Jorkšír je skvělým kapesním kamarádem.

Kozoroh

Kozoroh je znamení se silným charakterem, které se však často cítí osaměle. Jezevčík je svou povahou vhodným adeptem k utvoření nerozlučné dvojky. Toto plemeno bude svého pána milovat až za hrob. Další skvělou volbou je určitě zlatý retrívr, který umí vytvořit pocit zdravého a milujícího domova.

Jezevčík je skvělý přítel nejen myslivců.
Autor: istock.com Jezevčík je skvělý přítel nejen myslivců.

Vodnář

Border kolie bude perfektním parťákem pro Vodnáře. Jedná se o velmi aktivního a chytrého pejska, který se rychle stane milujícím členem rodiny. Vodnář se nerad nudí, a proto potřebuje vynalézavé plemeno se spoustou energie.

Border Kolie je jedním z nejinteligentnějších pejsků vůbec.
Autor: istock.com Border Kolie je jedním z nejinteligentnějších pejsků vůbec.

Ryby

Ryby potřebují jistotu a silné citové pouto. To mu nejlépe dají bišoni a maltézáčci, kteří jsou na své pány velmi fixováni. Tato plemena mají svou hlavu a nechce se jim moc poslouchat, na druhou stranu lásku umí rozdat i sousedům.

Bišonek se na svého pána velmi upne.
Autor: istock.com Bišonek se na svého pána velmi upne.

Další články:

Jak se znamení zvěrokruhu starají o své domovy?

Bydlení podle horoskopu: Jak se znamení zvěrokruhu starají o své domovy a co je pro ně důležité?

kočky zvěrokruh

Jakou kočku si vybrat podle znamení zvěrokruhu? Panny chtějí siamskou, Býci obyčejného mourka

reklama

Článek je zařazen v: pes , pes podle horoskopu , jakého psa si vybrat , znamení zvěrokruhu , jakého psa pořídit , mazlíček , domácí mazlíček , jakého psa domu , horoskopy

reklama

Přečtěte si také