reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Zlepší proměna bydlení i vztahy babičky s vnoučaty? Uvidíte v pořadu Jak se staví sen

skrivaa , Vydáno: 16.02.2018
Babička Olga má svá vnoučata Ondru a Aničku v pěstounské péči a vychovává je jako vlastní děti. S jejich dospívajícím věkem se jí však stále více odcizují. Pomůže proměna bytu jejich vzájemnému sblížení? Uvidíte v premiérovém díle nové série Jak se staví sen v pondělí 19. února ve 21.30 na Primě.

reklama

Paní Olga Schrůtová (65) sama vychovává vnoučata Ondru (18) a Aničku (15). Smutná rána osudu z ní udělala nejenom milující babičku, ale i pečující maminku a tatínka v jednom, a tím tak vlastně jediného člena rodiny, kterého děti mají. V její pěstounské péči skončily obě děti, když byly ještě malé. Tehdy čtyřletému Ondrovi a roční Aničce zemřela v pouhých 25 letech po třetím porodu maminka, dcera Olgy. Otec o děti neměl zájem, výživné však platí. Babička se nerozmýšlela, a i když ji rozhodnutí postarat se o vnoučata stálo vztah s tehdejším dlouholetým partnerem, obětovala jim svůj osobní život.

Všechno pro děti

Byt, ve kterém paní Olga kdysi žila, se stal jejich společným domovem. Dnes, když vnoučata dospívají, mají větší nároky na soukromí, ale na přestavbu bytu nemá babička finance, síly ani invenci. Dobře ví, že stávající bytové podmínky jsou nevyhovující, děti jsou navíc ve složitém věku, izolují se a prostředí, kde žijí, jim ke štěstí nepřidává. Paní Olga by chtěla jenom kousek štěstí a vlastního prostoru pro děti. Sama je skromná, stačí jí malé místo, kam by mohla složit hlavu. Podaří se designérům vytvořit prostor, kde všichni členové domácnosti najdou místo jen pro sebe, a přece budou opět spolu i jako rodina?

Sledujte premiérový díl pořadu Jak se staví sen, v pondělí 19. února ve 21.30 na Primě.

Byt čeká velká rekonstrukce. Foto: Byt čeká velká rekonstrukce. Foto: archiv Prima

Jak se staví sen - extra (3) - upoutávka
Jak se staví sen 2018 (3) - upoutávka

 

Banner Living Foto:

Další články:

Garsonka PO proměně Jak se staví sen.

PŘED a PO: Podívejte se na fotogalerii proměny garsonky v pořadu Jak se staví sen

 

Sledujte již dnes ve 21:30 na Primě.

Jak se staví sen: Sledujte proměnu staré garsonky na luxusní byt už dnes na Primě!

 

Proměnu uvidíte už v pondělí ve 21:30 na Primě.

Jak se staví sen: Žije s maminkou a dvěma psy v garsonce bez kuchyně. Podaří se stísněný domov proměnit v moderní bydlení?

 

reklama

Článek je zařazen v: Jak se staví sen , Jak se staví sen , proměna , rekonstrukce , prima , pořad , JSSS

reklama

Přečtěte si také