Design a architektura

24. září 2018 11:34

Tereza Javorová

Byt 3+kk se pohupuje na vlně modré. Nahlédněte do vzdušného interiéru

Milán je městem módy a elegance. A to nejen co se týče oděvů. Zavedeme vás do jednoho stylového bytu 3+kk, který se pohupuje na vlnách modré. Modrá je dobrá ať už v ložnici, nebo v obýváku. Nahlédněte s námi.

Severoitalský Milán je okouzlujícím městem. Najdete tu spoustu zajímavých památek i bohatý společenský život. Dámy pak jistě hned doplní, že Milán je hlavně městem módy. To je znát i na interiérech, které projektují přední milánská studia. Do jednoho bytu plného vzdušné modré vás nyní zveme.

Vzdušná krása

Apartmán San Fermo bychom znašeho pohledu mohli brát jako menší 3+kk. Nachází se vširším historickém centru slavného severoitalského města a jako mnoho jiných prošel nedávno rekonstrukcí.

Jak uvidíte vnaší galerii, interiér získal moderní vyznění nejen díky úpravě stěn, nové dřevěné parketové podlaze a novému, teď už neviditelnému vedení elektřiny a vody, ale především jej architekti ze studia SGS Architetti associati zabydleli designovým nábytkem.

Od blankytné po námořnickou

Zkušené oko odborníků už vědělo, jak si poradit stím, aby byt působil útulně a zároveň prostorně. Navíc se pokusili jeho atmosféru nadlehčit specifickým odstínem modré. Kontrastem ktomuto ladění je pak koupelna, která nás zletní oblohy bez mráčků rázem přivítá vteple probarvené podzimní náladě. I tak se dá kouzlit sbarvami a zbytu vytvořit barevné umělecké dílo. Přesvědčte se sami v galerii.

Foto: ALMA photos

(FIS)


Přečtěte si také