reklama

návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

reklama

Byt 3+kk se pohupuje na vlně modré. Nahlédněte do vzdušného interiéru

skrivaa , Vydáno: 24.09.2018
Zajímavým prvkem je v místnosti vytvořený umělý krb. I když si v něm nezatopíte, vnáší do obývacího pokoje zajímavou náladu.
Autor: ALMA Photos Zajímavým prvkem je v místnosti vytvořený umělý krb. I když si v něm nezatopíte, vnáší do obývacího pokoje zajímavou náladu.
Milán je městem módy a elegance. A to nejen co se týče oděvů. Zavedeme vás do jednoho stylového bytu 3+kk, který se pohupuje na vlnách modré. Modrá je dobrá ať už v ložnici, nebo v obýváku. Nahlédněte s námi.

reklama

Severoitalský Milán je okouzlujícím městem. Najdete tu spoustu zajímavých památek i bohatý společenský život. Dámy pak jistě hned doplní, že Milán je hlavně městem módy. To je znát i na interiérech, které projektují přední milánská studia. Do jednoho bytu plného vzdušné modré vás nyní zveme.

Vzdušná krása

Apartmán San Fermo bychom z našeho pohledu mohli brát jako menší 3+kk. Nachází se v širším historickém centru slavného severoitalského města a jako mnoho jiných prošel nedávno rekonstrukcí.

Jak uvidíte v naší galerii, interiér získal moderní vyznění nejen díky úpravě stěn, nové dřevěné parketové podlaze a novému, teď už neviditelnému vedení elektřiny a vody, ale především jej architekti ze studia SGS Architetti associati zabydleli designovým nábytkem.

Útulný byt v centru Milána získal rekonstrukcí specifický nádech modré, která dobře ladí s novou podlahou, červeným gaučem i odhaleným cihlovým stropem.
Autor: ALMA Photos Útulný byt v centru Milána získal rekonstrukcí specifický nádech modré, která dobře ladí s novou podlahou, červeným gaučem i odhaleným cihlovým stropem.

Od blankytné po námořnickou

Zkušené oko odborníků už vědělo, jak si poradit s tím, aby byt působil útulně a zároveň prostorně. Navíc se pokusili jeho atmosféru nadlehčit specifickým odstínem modré. Kontrastem k tomuto ladění je pak koupelna, která nás z letní oblohy bez mráčků rázem přivítá v teple probarvené podzimní náladě. I tak se dá kouzlit s barvami a z bytu vytvořit barevné umělecké dílo. Přesvědčte se sami v galerii.

 

Foto: ALMA photos

(FIS) 

reklama

Článek je zařazen v: design , modrá barva , barvy v interiéru , inspirace , Galerie , obývací pokoj , ložnice , interiéry

reklama

Přečtěte si také