návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Na vysoké noze: Z luxusního apartmánu v čínské Šanghaji se točí hlava

skrivaa , Vydáno: 27.11.2018
Místa je v prostorném apartmánu habaděj.
Autor: Sui Sicong/IF Group Místa je v prostorném apartmánu habaděj.
Nastupte do rychlovýtahu, nechejte se vyvézt do toho nejvyššího patra a pak se raději pevně opřete. Pokud se vám nezatočí hlava z úžasného výhledu na čínskou Šanghaj, tak vás ohromí luxus tohoto prémiového apartmánu. Nahlédněte do něj s námi.

reklama

Zajímavé projekty obytných čtvrtí vznikají po celém světě, není tedy divu, že Čína nezůstává pozadu. Nový developerský projekt v Šanghaji s názvem CEG Schwarzwald vás okamžitě zaujme. Obklopují jej stromy, parková úprava s vodními plochami a nad tím vším se tyčí výškové budovy s úchvatnými výhledy. Stačí se vyvézt rychlovýtahem a můžeme vstoupit do jednoho z prémiových apartmánů.

Harmonie tvarů

Byt s rozlohou 250 m2 zabydlelo svým interiérovým designem studio Ippolito Fleitz Group – Identity Architects. Projekt nese název Chromatic Spaces a hned po vstupu do prostoru na vás dýchne energická a stimulující atmosféra. Je to výsledek specifického výběru barev a skloubení ostrých a oblých tvarů.

Dechberoucí výhled se nabízí ze všech místností rozlehlého bytu.
Autor: Sui Sicong/IF Group Dechberoucí výhled se nabízí ze všech místností rozlehlého bytu.

Uprostřed apartmánu se nachází kuchyně, z níž je vidět do všech společenských částí. Díky jejímu zasklení nepronikají pachy z vaření ani do obývací ani do jídelní části. Každá z nich má svou vlastní atmosféru a zajímavě je lehce od sebe oddělují sloupy, které se skrývají za pěkným obkladem s poličkami.

Nad jídelním stolem přitahuje pohledy originální lampa. Připomíná kloboučky známé z asijských rýžových políček. Obývací části zas dominuje moderní rozlehlý gauč a především všudypřítomný dechberoucí výhled na město.

Jemné oddělení chodby od jídelního koutu. Za ním prosvítá originální lampa v podobě kloboučku známého z rýžových políček.
Autor: Sui Sicong/IF Group Jemné oddělení chodby od jídelního koutu. Za ním prosvítá originální lampa v podobě kloboučku známého z rýžových políček.

Luxus do posledního detailu

Zakřivené prvky, které se nacházejí v celém bytě, poskytují pocit pohodlí a přívětivé útulnosti. Tu dotváří polstrovaný nábytek, nadýchaný vysoký vlas koberců, jemné záclony a reflexní skleněné tabulky.

Podobný styl jako v rozlehlém obývacím pokoji najdeme i v ložnicích. Zaujmou nevšedním kontrastem a rafinovanými tapetami. Okouzlující je rovněž koupelna s úchvatným výhledem a kovově působícími mozaikovými dlaždicemi.

Ani v koupelně s kovovým odleskem dlaždiček si na nedostatek denního světla nemůžete stěžovat.
Autor: Sui Sicong/IF Group Ani v koupelně s kovovým odleskem dlaždiček si na nedostatek denního světla nemůžete stěžovat.

Projděte se velkoryse řešeným apartmánem v naší galerii a jistě objevíte spoustu dalších nápaditých příjemností, které činí z tohoto obytného prostoru dokonalé městské bydlení.

(fis) 

reklama

Článek je zařazen v: design , bydlení , architektura , fotogalerie , inspirace , dům inspirace , terasa , interiéry

reklama

Přečtěte si také