Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Na vysoké noze: Z luxusního apartmánu v čínské Šanghaji se točí hlava

Nastupte do rychlovýtahu, nechejte se vyvézt do toho nejvyššího patra a pak se raději pevně opřete. Pokud se vám nezatočí hlava z úžasného výhledu na čínskou Šanghaj, tak vás ohromí luxus tohoto prémiového apartmánu. Nahlédněte do něj s námi.
Vydáno: 27.11.2018
Místa je v prostorném apartmánu habaděj.
Autor: Sui Sicong/IF Group Místa je v prostorném apartmánu habaděj.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zajímavé projekty obytných čtvrtí vznikají po celém světě, není tedy divu, že Čína nezůstává pozadu. Nový developerský projekt v Šanghaji s názvem CEG Schwarzwald vás okamžitě zaujme. Obklopují jej stromy, parková úprava s vodními plochami a nad tím vším se tyčí výškové budovy s úchvatnými výhledy. Stačí se vyvézt rychlovýtahem a můžeme vstoupit do jednoho z prémiových apartmánů.

Harmonie tvarů

Byt s rozlohou 250 m2 zabydlelo svým interiérovým designem studio Ippolito Fleitz Group – Identity Architects. Projekt nese název Chromatic Spaces a hned po vstupu do prostoru na vás dýchne energická a stimulující atmosféra. Je to výsledek specifického výběru barev a skloubení ostrých a oblých tvarů.

Dechberoucí výhled se nabízí ze všech místností rozlehlého bytu.
Autor: Sui Sicong/IF Group Dechberoucí výhled se nabízí ze všech místností rozlehlého bytu.

Uprostřed apartmánu se nachází kuchyně, z níž je vidět do všech společenských částí. Díky jejímu zasklení nepronikají pachy z vaření ani do obývací ani do jídelní části. Každá z nich má svou vlastní atmosféru a zajímavě je lehce od sebe oddělují sloupy, které se skrývají za pěkným obkladem s poličkami.

Nad jídelním stolem přitahuje pohledy originální lampa. Připomíná kloboučky známé z asijských rýžových políček. Obývací části zas dominuje moderní rozlehlý gauč a především všudypřítomný dechberoucí výhled na město.

Jemné oddělení chodby od jídelního koutu. Za ním prosvítá originální lampa v podobě kloboučku známého z rýžových políček.
Autor: Sui Sicong/IF Group Jemné oddělení chodby od jídelního koutu. Za ním prosvítá originální lampa v podobě kloboučku známého z rýžových políček.

Luxus do posledního detailu

Zakřivené prvky, které se nacházejí v celém bytě, poskytují pocit pohodlí a přívětivé útulnosti. Tu dotváří polstrovaný nábytek, nadýchaný vysoký vlas koberců, jemné záclony a reflexní skleněné tabulky.

Podobný styl jako v rozlehlém obývacím pokoji najdeme i v ložnicích. Zaujmou nevšedním kontrastem a rafinovanými tapetami. Okouzlující je rovněž koupelna s úchvatným výhledem a kovově působícími mozaikovými dlaždicemi.

Ani v koupelně s kovovým odleskem dlaždiček si na nedostatek denního světla nemůžete stěžovat.
Autor: Sui Sicong/IF Group Ani v koupelně s kovovým odleskem dlaždiček si na nedostatek denního světla nemůžete stěžovat.

Projděte se velkoryse řešeným apartmánem v naší galerii a jistě objevíte spoustu dalších nápaditých příjemností, které činí z tohoto obytného prostoru dokonalé městské bydlení.

(fis) 

Článek je zařazen v: design , bydlení , architektura , fotogalerie , inspirace , dům inspirace , terasa , interiér
Reklama