návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

6 věcí, které ze dřeva vypadají více trendy

skrivaa , Vydáno: 18.08.2018
Které věci seženete ze dřeva?
Autor: istock.com Které věci seženete ze dřeva?
Ať už jste skalními odpůrci syntetických materiálů, nebo jen chcete mít blíže k přírodě, dřevo je tou správnou volbou. Nábytek i kuchařské náčiní už se z něj dávno vyrábí, tak proč nezajít ještě dál? Máme pro vás několik výrobků, které (někdy překvapivě) dostanete i ve dřevěné variantě!

reklama

Sluneční brýle

Když se dnes mohou „skla“ brýlí vyrábět z plastu, tak proč bychom nemohli mít obroučky ze dřeva? Tímhle neotřelým letním doplňkem na sebe u vody určitě strhnete pozornost. Jen pozor – na rozdíl od plastových obojživelníků raději doporučujeme před skokem do rybníka dřevěné brýle sundat z očí.

Dřevěné brýle.
Autor: istock.com Dřevěné brýle.

Ochranné kryty

Kryty na mobilní telefony a tablety už dávno nejsou jen ochranným vybavením. Jde i o módní doplněk, díky kterému si navíc neustále neprohazujeme naše smartphony s přáteli. Při pádu sice dřevěný obal přístroj asi příliš neochrání, ale pokud nemáte děravé ruce a chcete ze svého mobilu udělat luxusně vypadající položku, zkuste sáhnout právě po dřevěných krytech!

Dřevěný kryt na telefon.
Autor: Pinterest.com Dřevěný kryt na telefon.

Motýlek

Pokud vás v blízké době čeká další svatba a už nevíte, jak osvěžit svůj outfit, zkuste pro jednou vyměnit kravatu za motýlka. A pokud chcete mít opravdu jistotu, že na akci budete vyčnívat, pořiďte si ho v dřevěném provedení. Vypadá skvěle, nemačká se a odpadá problém s tím, na kolik stupňů by se měl prát!

Dřevěný motýlek je originální i trendy.
Autor: istock.com Dřevěný motýlek je originální i trendy.

Dřeváky

Jde spíše o turistický suvenýr, pokud ale o prázdninách míříte například do Holandska, nezapomeňte se poohlédnout po těchto barevných dřevácích! Gumové pantofle jsou možná o něco pohodlnější, pokud jste ale rádi centrem pozornosti, v těchto hurvínkovských botkách vás zaručeně nikdo nepřehlédne.

Dřeváky.
Autor: istock.com Dřeváky.

Hodinky

Dalším skvěle vypadajícím doplňkem jsou dřevěné hodinky. Mají šmrnc a přirozená struktura stromu jim dodává vždy originální vzhled. Můžete si proto být jistí, že i kdybyste náhodou narazili na někoho, kdo má stejný vkus, žádné dva kousky nebudou nikdy zcela barevně identické!

Dřevěné hodinky.
Autor: istock.com Dřevěné hodinky.

Vana

Pokud toužíte po troše té přírodní energie i u vás doma, zkuste se pohlédnout po vaně vyrobené ze dřeva. Uznáváme, že dřevo a voda k sobě z praktického hlediska ne úplně pasují, pokud ale například vlastníte chatu v lesích a tamní koupelnu používáte jen během víkendů a dovolených, stojí tenhle netypický designérský kousek za uváženou.

Dřevěná vana? Stylové!
Autor: istock.com Dřevěná vana? Stylové!

(AZ)

Domky jsou díky izolaci obyvatelné po celý rok

7 úžasných domečků, kde nemusíte platit nájem ani účty za energie. Který si vyberete?

Jak žít zero waste

Zero waste: Máme 5 tipů, jak zredukovat odpad v domácnosti a ještě na tom zbohatnout

Ozdobné ramínko: ramínko ozdobte

Ozdobné dřevěné ramínko na šaty

reklama

Článek je zařazen v: dřevo , plast , brýle , vana , hodinky , životní prostředí , ekologie

reklama

Přečtěte si také