Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Co všechno lze udělat z vrbiček? Prozradí Gondíci s. r. o.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 4. dubna v 16.25 h na Primě.
Vydáno: 03.04.2015
veselé Velikonoce
veselé Velikonoce Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

První tematický speciál v pořadu Gondíci se tentokrát bude věnovat Velikonocům. Adéla s Daliborem opustí svoji vilu a vyrazí se podívat do malebné obce Stanovice na Moravě. Zdejší malebná krajina a nádherná náves s opravenými domky nabídne zajímavé náměty pro reportáže. Jak lze vyrobit krásnou dřevěnou pumpu, prozradí sourozencům místní odborník. Na statku se zas sourozenci podívají, jak úspěšně lze rekonstruovat historické stavení. Už v minulém díle Gondíků s. r. o. florista ukazoval, jak si jednoduše připravit dekorace na Velikonoce. Tentokrát se ale zaměříme na živé květiny a připravíme si velikonoční truhlíky.

V reportáži o biovejcích prozradí Adéle kuchař s michelinskou hvězdou, jak si může doma připravit sázená vejce po myslivecku. A rubrika FRESH nabídne svěží ochutnávku sýrů. Jak se naučit jezdit na kole? Jak se připravit do terénu? To Daliborovi prozradí ostřílený matador a mnohonásobný mistr světa, Evropy i ČR v biketrialu Josef Dressler.

Návod na přípravu plůtku z vrbiček či radu, jak z nich lze připravit loubí, se Adéla dozví při návštěvě vrboviště. Zkušená sklářská výtvarnice předvede práci se sklem a to, jak lze pracovat i v domácích podmínkách mimo výheň pomocí plynového hořáku.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (5) - upoutávka

Více o pořadu najdete na stránce Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 4. dubna v 16.25 h na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Chia puding je výborný a zdravý

Chia semínka jsou zázrak. Přinášíme recept na smoothie a puding

Nevadí, že nemáte zahrádku

Jak vypěstovat čerstvé bylinky doma na parapetu

 

Na biofarmě Košík chovají romanovské ovce

Jak je náročné chovat romanovskou ovci?

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama