Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Jak pěstovat bylinky na parapetu? Poradí Gondíci s. r. o.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. Sledujte pořad Gondíci s. r. o. v sobotu v 16.25 na Primě.
Vydáno: 20.03.2015
Čerstvé bylinky můžete pěstovat i v bytě
Čerstvé bylinky můžete pěstovat i v bytě Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V dalším dílu odborník poradí, jak správně tvarovat dřeviny. Milovníci módy se mohou těšit na návštěvu salonu, kde uvidí nádherné puntíkaté retro šaty inspirované 50. lety. Rubrika FRESH se tentokrát zaměří na pěstování bylinek na parapetu. Nebudou chybět ani výlety, ať už do stylového statku na Vysočinu, nebo na farmu za ovečkami, kde se Adéla dozví, jak náročné je chovat romanovskou ovci.

Více informací o pořadu naleznete na stránce Gondíci s. r. o.

Věděli jste, že existuje muzeum kutilství? Nachází se v Polné u Jihlavy. Mají zde spoustu zajímavých exponátů vyrobených zlatými českými ručičkami, například motorovou pilu vyrobenou z mopedu. Uvidíte i reportáž o polykarbonátových sklenících či množení orchidejí. Jaro se blíží, proto nebude chybět ani rada odbornice, jak snadno si můžete květinami a klíckami vyzdobit domov.

 

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte třetí díl 21. března v 16.25 na Primě!

Tady najdete malou ochutnávku:

Gondíci s. r. o. (3) - upoutávka

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Adéla a Dalibor objektivem fotografa

Focení Gondíků s. r. o.: Podívejte se, jak vypadají naživo před retuší

Natáčení televizní znělky pořadu Gondíci s.r.o.

Ze zákulisí Gondíků: Takhle vzniká dokonalá televizní realita

Článek je zařazen v: Gondíci s.r.o. , Gondíci s. r. o.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama