Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Reklama

Jak si doma udělat lahodnou kávu bez presovače? Poradí Gondíci s. r. o.

Další dávka skvělých nápadů v pořadu Gondíci s. r. o.
Vydáno: 30.04.2015
Jde to i bez mašiny
Jde to i bez mašiny Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. bude plný užitečných informací. Jak si mají sourozenci upravit zahradu u vily, jim poradí renomovaný zahradní architekt. Lahodnou kávu bez přístroje jim připraví známý barista v rubrice FRESH. Švec zase Daliborovi ukáže, jak se šijí elegantní pánské boty na míru. Zajímavým interiérem v dřevostavbě je provede architekt.

Další speciální technikou běhu, která bude představena v Gondících, je nordic running – varianta běhu, která nezatěžuje klouby. Její vynálezci pocházejí z Česka a osobně ji v pořadu představí. Dále se můžete těšit na radu, jak se zbavit úporného plevele a jak pěstovat pokojovou rostlinu jménem guzmánie. A na výlet se pojede na návštěvu Ladova kraje, kde se Adéla s Daliborem vydají Mikešovou stezkou.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (9) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 2. května v 16.25 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sázená vejce po myslivecku

Naučte se s Gondíky sázená vejce po myslivecku

Na balkoně můžete pěstovat i fazolky či hrášek

Jak pěstovat zeleninu na balkoně a sklidit velkou úrodu? A které druhy se hodí?

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o.
Reklama