Bydlení

30. dubna 2015 15:13

Markéta Zídková

Jak si doma udělat lahodnou kávu bez presovače? Poradí Gondíci s. r. o.

Další dávka skvělých nápadů v pořadu Gondíci s. r. o.

Další díl pořadu Gondíci s. r. o. bude plný užitečných informací. Jak si mají sourozenci upravit zahradu u vily, jim poradí renomovaný zahradní architekt. Lahodnou kávu bez přístroje jim připraví známý barista v rubrice FRESH. Švec zase Daliborovi ukáže, jak se šijí elegantní pánské boty na míru. Zajímavým interiérem v dřevostavbě je provede architekt.

Další speciální technikou běhu, která bude představena v Gondících, je nordic running – varianta běhu, která nezatěžuje klouby. Její vynálezci pocházejí z Česka a osobně ji v pořadu představí. Dále se můžete těšit na radu, jak se zbavit úporného plevele a jak pěstovat pokojovou rostlinu jménem guzmánie. A na výlet se pojede na návštěvu Ladova kraje, kde se Adéla s Daliborem vydají Mikešovou stezkou.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 2. května v 16.25 na TV Prima!

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky káva TV Prima Dalibor Gondík

Přečtěte si také