Jak bydlí Míša Tomešová: Na návštěvě v jejím útulném dřevěném domě

Prsa a zadečky jako dárek k narozeninám! Koho má doma vystaveného Míša Tomešová?

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová si před nedávnem s manželem pořídila dům, v němž společně vychovávají syny Kristiána a Jonáše. Míša domem provedla reportérku pořadu Prima Pauza, které zároveň zodpověděla více než třicet otázek. Podívejte se na video a galerii fotek z návštěvy.

Bylo to zvláštní, ale vlastně jsme se na všem shodli, odpověděla Míša Tomešová na otázku, jak to přišlo, že celý jejich dům je ze dřeva. I když, jak dodává, ona mívá nakonec rozhodující slovo.

Jejím manželem je herec a muzikant Roman Tomeš, známý například se seriálu Slunečná. Ona sama vytvořila výraznou roli třeba v seriálu Modrý kód, hraje také v seriálu ZOO. Už jako devítiletá hrála Justýnku v televizním filmu Deník šílené manželky. S manželem se poznali v divadle, když oba vystupovali v muzikálu Osmý světadíl, ona ještě pod dívčím jménem Doubravová. Její budoucí manžel ji požádal o ruku přímo na jevišti během představení.

Kreativita, neustálá radost, neustálé nápady a hlavně žádná jednotvárnost, pochvaluje si herečka soužití s umělcem.

Jakou část má Míša nejraději v přízemí domu? Je to prostě kuchyň, kde trávím nejvíc času. Miluju, jak tady na všechno vidím a můžu ostatní pozorovat, jak si třeba hrajou, nezaváhala herečka. Její manžel je zase šikovný kutil, který nemá problémy s přiděláváním osvětlení, montáží nábytku nebo prací na zahradě.

Přízemí domu je světlé a otevřené, se stropem vysokým až do krovů. Kuchyň plynule přechází v jídelní kout a pak do obývacího pokoje. Tomu vévodí sametová zelená sedačka, z této části přízemí navíc stoupají točité dřevěné schody se síťovaným zábradlím nahoru do patra. Samostatnou místností je krom koupelny a WC také Romanova pracovna, kde se věnuje hudbě.

V horní části domu je dětský pokoj, ložnice, ale také třeba šatna.

Svoje obydlí Míša Tomešová před časem ukázala i na svém Instagramu, kde její převážně rodinné nebo divadelní fotky sleduje skoro osmdesát tisíc lidí.


Přečtěte si také