Jak na to

29. listopadu 2018 23:24

maku-la@seznam.cz

Kajínek radí, kam nikdy neukládat peníze. Tyto schovky každý lupič dobře zná

Kajínek radí, kam nikdy neukládat peníze. Tyto schovky každý lupič dobře zná

První problémy se zákonem se u Kajínka objevily již vroce 1974, kdy jako nezletilý prováděl majetkovou trestnou činnost. Ve vězení byl poprvé v roce1982zavloupánído chat. O tři roky později byl odsouzen za bytové krádeže, nedovolené ozbrojování a útok naveřejného činitele. Vroce 1990 byl odsouzen na 7 let za loupežnépřepadení policistů se zbraní vruce a krádež jejich vozu.

Za léta kriminální činnosti nasbíral četné zkušenosti svykrádáním bytů a různých objektů. Televizi Prima se svěřil, kde všude nacházel peníze.

Kam neukládat peníze

Kajínek byl v roce 1998 odsouzen za dvojnásobnou nájemnouvraždua jeden pokus vraždy kdoživotnímu trestuodnětí svobody. Z vězení se mu podařilo několikrátuprchnout.Dne 23. května 2017 podepsal prezident Miloš Zemanmilosta Jiří Kajínek byl ještě téhož dne propuštěn na svobodu.

Podělil se o zkušenosti a lidem radí, kam peníze rozhodně neschovávat.

Já, Kajínek

Vposledním dílu dokudrama Já, Kajínek se po roce vracíme za nejslavnějším bývalým vězněm vČeské republice.Jak vypadá Kajínkův život teď? Co plánuje vosobním životě?

Kajínek vposlední epizodě vzpomíná i na svou původní profesi, vypráví, jak dříve vykrádal byty a domy. Ve vide ukázkách najdete různé typy, kam si svoje cennosti už nikdy neschovávat. Kajínek a jemu podobní o nich totiž moc dobře vědí, i když si myslíte, že na ně nikdo nepřijde. Na celédíly se můžete podívat online.

Prohlédněte si naši galerii, která vám poradí, kam doma rozhodně neschovávat trezor.


Přečtěte si také