návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Podzimní prázdniny jsou tu! 13 nápadů, co vyrábět s dětmi během volna

Vydáno: 12.10.2020
Rádi tvoříte s dětmi? Ale už vám docházejí nápady a inspirace? Máme pro vás tipy, co vyrábět s dětmi během podzimních prázdnin. Nejenže děti zabavíte, ale také spolu vytvoříte pěknou podzimní dekoraci.

reklama

Není jednoduché neustále vymýšlet program pro děti. Zvláště když mají volno jako během podzimních prázdnin. Máme pro vás několik tipů s podzimní tematikou, co s dětmi můžete vytvářet. Nechte se inspirovat a užijte si společně strávený čas. 

Dýně nejen na Halloween

K podzimu jednoznačně patří dýně. Nemusíte však zůstávat u tradičního vyřezávání dýní na Halloween, ale můžete si je například vyrobit z papíru. A co budete potřebovat? Barevný papír, nůžky, pravítko, oboustrannou lepicí pásku, lepidlo s tavnou pistolí, provázek a větvičku na dozdobení.

Práci s tavnou pistolí si raději vezměte na starost vy.
Autor: Pinterest.com Práci s tavnou pistolí si raději vezměte na starost vy.

A jak na to? Postup není složitý. Nastříhejte si 5 různě dlouhých proužků o šířce 3,5 cm. Nejdelší dva proužky budou měřit 27 cm, další dva 23 cm a poslední proužek 17 cm. Z každého proužku složíme harmoniku, abychom získali efekt jako na obrázku. Oboustrannou lepicí páskou slepíme konce proužků, tavnou pistolí slepíme jejich středy a přilepíme provázek, větvičku a lísteček. 

Dýni vytvořte společně s dětmi z papíru.
Autor: Pinterest.com Dýni vytvořte společně s dětmi z papíru.

Podívejte se na další podzimní nápady:

Úžasná dekorace.

Nádherné podzimní dekorace vytvoříte za pár minut! Zkuste věnce i krmítka

Kdo říká, že s pečením cukroví musíte čekat až na Vánoce?

10 strašidelných dekorací, které zvládnou vyrobit i děti

​KZ

reklama

Článek je zařazen v: tvoření s dětmi , vyrábění s dětmi , tvoříme s dětmi , podzimní prázdniny , dýně , podzimní listí , kaštany , děti , podzimní dekorace

reklama

Přečtěte si také