Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Podzimní prázdniny jsou tu! 13 nápadů, co vyrábět s dětmi během volna

Rádi tvoříte s dětmi? Ale už vám docházejí nápady a inspirace? Máme pro vás tipy, co vyrábět s dětmi během podzimních prázdnin. Nejenže děti zabavíte, ale také spolu vytvoříte pěknou podzimní dekoraci.
Vydáno: 17.08.2018
Tvoření s dětmi
Autor: Pinterest.com Tvoření s dětmi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Není jednoduché neustále vymýšlet program pro děti. Zvláště když mají volno jako během podzimních prázdnin. Máme pro vás několik tipů s podzimní tematikou, co s dětmi můžete vytvářet. Nechte se inspirovat a užijte si společně strávený čas. 

Dýně nejen na Halloween

K podzimu jednoznačně patří dýně. Nemusíte však zůstávat u tradičního vyřezávání dýní na Halloween, ale můžete si je například vyrobit z papíru. A co budete potřebovat? Barevný papír, nůžky, pravítko, oboustrannou lepicí pásku, lepidlo s tavnou pistolí, provázek a větvičku na dozdobení.

Práci s tavnou pistolí si raději vezměte na starost vy.
Autor: Pinterest.com Práci s tavnou pistolí si raději vezměte na starost vy.

A jak na to? Postup není složitý. Nastříhejte si 5 různě dlouhých proužků o šířce 3,5 cm. Nejdelší dva proužky budou měřit 27 cm, další dva 23 cm a poslední proužek 17 cm. Z každého proužku složíme harmoniku, abychom získali efekt jako na obrázku. Oboustrannou lepicí páskou slepíme konce proužků, tavnou pistolí slepíme jejich středy a přilepíme provázek, větvičku a lísteček. 

Dýni vytvořte společně s dětmi z papíru.
Autor: Pinterest.com Dýni vytvořte společně s dětmi z papíru.

A je to hotovo! Inspirujte se dalšími nápady v naší galerii. 

 

Úžasná dekorace.

Nádherné podzimní dekorace vytvoříte za pár minut! Zkuste věnce i krmítka

Kdo říká, že s pečením cukroví musíte čekat až na Vánoce?

Užijte si čekání na Halloween! Naučíme vás 10 strašidelných dekorací, které zvládnou vyrobit i vaše děti

​KZ
Článek je zařazen v: tvoření s dětmi , vyrábění s dětmi , podzimní dekoprace , tvoříme s dětmi , podzimní prázdniny , dýně , podzimní listí , kaštany , děti
Reklama