Jak na to

12. října 2020 11:28

katerina.zajanova@iprima.cz

Podzimní prázdniny jsou tu! 13 nápadů, co vyrábět s dětmi během volna

Rádi tvoříte s dětmi? Ale už vám docházejí nápady a inspirace? Máme pro vás tipy, co vyrábět s dětmi během podzimních prázdnin. Nejenže děti zabavíte, ale také spolu vytvoříte pěknou podzimní dekoraci.

Není jednoduché neustále vymýšlet program pro děti. Zvláště když mají volno jako během podzimních prázdnin. Máme pro vás několik tipů spodzimní tematikou, co sdětmi můžete vytvářet. Nechte se inspirovat a užijte si společně strávený čas.

Dýně nejen na Halloween

Kpodzimu jednoznačně patří dýně. Nemusíte však zůstávat u tradičního vyřezávání dýní na Halloween, ale můžete si je například vyrobit zpapíru. A co budete potřebovat? Barevný papír, nůžky, pravítko, oboustrannou lepicí pásku, lepidlo stavnou pistolí, provázek a větvičku na dozdobení.

A jak na to? Postup není složitý. Nastříhejte si 5 různě dlouhých proužků o šířce 3,5 cm. Nejdelší dva proužky budou měřit 27 cm, další dva 23 cm a poslední proužek 17 cm. Zkaždého proužku složíme harmoniku, abychom získali efekt jako na obrázku. Oboustrannou lepicí páskou slepíme konce proužků, tavnou pistolí slepíme jejich středy a přilepíme provázek, větvičku a lísteček.

Podívejte se na další podzimní nápady:

​KZ


Přečtěte si také