Jak se staví sen: Statečná vdova Eva sní o pořádném dětském pokoji pro své holčičky

Jak se staví sen - extra (6) - upoutávka

Eva je maminkou tří roztomilých děvčat. Vypadají spokojeně, ale osud k nim byl krutý. Eva je vdova a dcery vyrůstají bez tatínka. Holčičky se tísní v pokojíčku, který připomíná spíš skladiště. A maminka nemá žádné soukromí. Sama si s prostorem ani s jeho řešením neví rady. Ale jsou tu naši designéři a experti na stísněné prostory Andrea Hylmarová a Marek Povolný. Premiérový díl Jak se staví sen sledujte v pondělí 14. února ve 21:40 na Primě.

Paní Eva je na mateřské dovolené, starší dvě holčičky Valerie a Izabela chodí do školky, s nejmladší Lilien je doma. Se zesnulým manželem Jiřím hodně sportovali, chodili běhat a do posilovny. Byt 2 + KK se nachází v paneláku. V obýváku s kuchyňským koutem je rozkládací gauč, který už zažil své. Na něm Eva přespává. V obýváku s ní spí v postýlce zatím i nejmladší dcera. V chodbě stihli s manželem udělat nosný podhled. Pokojíček, kde dřív bývala ložnice, slouží zatím dětem pouze k přespávání, a protože rodina nemá dostatek úložných prostor, ale hodně věcí, tak je to zároveň i takové skladiště.

Eva by si přála především dětský pokoj pro dcerky

Eva by si přála především pořádný dětský pokoj. Vlastní prostor pro dcerky, kde si budou rády hrát, učit se a zvát si kamarády. Podle Evy by bylo řešením spaní umístit na palandy, pod nimi vytvořit místo pro hračky, a co je důležité – chytře vymyslet hodně úložných prostor a pod okno umístit místo pro učení. Eva má ráda kulaté věci, jednoduchý a čistý styl. Manžel měl rád fialovou, růžovou, červenou nebo oranžovou. Naproti tomu jsou Evy ideální představou bílé zdi.

Dcerky mají rády pohádku Máša a medvěd, Piráty, prasátko Peppu, Krtečka, Ledové království, Mimoně, Odvážnou Vaianu. Holky jsou také rády v pohybu – hodně času tráví venku na hřišti. Nejstarší Valerie plánuje chodit na rugby.

Rodina na ničem netrvá – jen potřebují pořádné úložné prostory – na věci, hračky, kola apod. Na co se vrhnou Andrea s Markem? Nebo že by zase udělali skoro celý byt? Nezapomeňte se podívat!

Na předcházející díly pořadu Jak se staví sen se můžete podívat zde.

Partnerem této sezóny pořadu je společnost Raiffeisen Stavební spořitelna.

Sdílejte článek
Štítky Jak se staví sen sklad Česká pirátská strana TV Prima Raiffeisen stavební spořitelna Krtek Ledové království Máša a medvěd

Přečtěte si také