Koupelny

24. října 2016 11:45

Jana Brass

20 tipů pro romantiky aneb Jak vyladit byt pro úspěšný sex

Podceňovat maličkosti by se při přípravě večera s velkým V nemuselo vyplatit…

Jste zrovna příšerně zamilovaní a okamžik, kdy si zbožňovaný protějšek přivedete poprvé domů, se nezadržitelně blíží? Nebo už nějakou dobu žijete v páru a máte pocit, že by vašemu vztahu prospěl alespoň kousek nějaké té romantiky? Pak jste tu správně, máme pro vás několik tipů, jak v bytě navodit správnou atmosféru.

Zaměřte se na detaily, pokud prahnete po tom, aby vám partner sám padl kolem krku, postarejte se o tlumené osvětlení, tichou hudbu, příjemné vůně a něco malého na zub. Na nákupní seznam si připište dostatek svíček, vonných tyčinek, kvalitní parfém, kterým můžete decentně provonět třeba i ložní prádlo. To by mělo být samozřejmě čerstvě vyměněné, a pokud máte z čeho vybírat, pro romantický večer zvolte satén.

Povlečení Afrodita Violet je vyrobeno z bavlněného saténu. Cena dle rozměru od 1190 korun. Foto: Matějovský

Připravte si vhodné sklenice na víno nebo na koktejly, čerstvé ovoce, olivy a kousek dobrého sýra. Zvýšenou pozornost věnujte sedačce, určitě neuděláte chybu, když ji pokryjete řadou malých polštářků, do kterých se svou láskou můžete příjemně zabořit. A rozhodně nesmíte zapomenout na koupelnu – zářivě čistou vanu a umyvadlo doplňte měkkými ručníky a svůdně vonící kosmetikou.

Podívejte se do naší fotogalerie, najdete v ní konkrétní tipy na to, jak doma vykouzlit skvělou romantickou atmosféru:

(bras)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také