Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Když nová kuchyň voní stářím aneb 9 skvělých retro kuchyní

Retro kuchyně.
Vydáno: 22.04.2016
Vrátit se v čase lze nejen se starším nábytkem, ale i s retro vzorem na ubrusu
Vrátit se v čase lze nejen se starším nábytkem, ale i s retro vzorem na ubrusu Autor: Housetohome.co.uk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Moderní doba dokáže člověka leckdy zaskočit. Není tedy divu, že se člověk rád vrací do starých dobrých časů a obklopuje se předměty, které mu je připomínají. Tak je to i s nábytkem. Jak by se vám líbilo vařit a stolovat v tak pěkných retro kuchyních, jaké jsme sesbírali do naší galerie?

Nechat „zretrovatět“ kuchyň není složité. Nejlepší je pochopitelně, když můžete využít starý nábytek. Aby nevypadal zas až tak ošuntěle, dejte mu nový nátěr. Aby vám kuchyně „voněla“ starými dobrými časy však již zakoupenou a osazenou novou kuchyňskou linku nevyhazujte. Můžete ji polepit třeba tapetou anebo dozdobit retroprvky.

Jemné spojení bleděmodré a červené se vzorovanou tapetou navozuje pocit poklidu a vyrovnanosti
Jemné spojení bleděmodré a červené se vzorovanou tapetou navozuje pocit poklidu a vyrovnanosti
Housetohome.co.uk

Co takové stínítko na lampu nad jídelním stolem à la 30. léta a na něm ubrus se starobylým vzorem? Zajímavé je i řešení, kdy se u jídelního stolu spolu setkají židle různého designu. Máte-li obklad nad pracovní deskou kuchyňské linky jednotný, můžete na něj nalepit nějaký starší vzor. Na kachličky různé ornamenty, jednolitou desku lze zas přelepit omyvatelnou tapetou. Možností je opravdu mnoho.

(fis)

Mohlo by vás zajímat:

Tady už nikdo nepochybuje, že se ocitl v moderním prostředí. Ovšem citlivě připomínajícím vše, co dřívější období ozdobného i účelného dokázalo do prostoru kuchyně včlenit.

INSPIRACE: Vintage kuchyně dýchají teplem

Autorkou realizace je Zuzana Schubertová

Kontrastní kuchyně v bytě s africkým nábojem

Článek je zařazen v: bydlení , kuchyně , inspirace , retro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama