Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Proměna: Z tmavé malé kuchyně se vyloupla tahle kráska

Napadlo by vás, že v této kuchyni zůstal vesměs původní nábytek, jen je nově natřený? Rekonstrukce tak nestála mnoho peněz, přitom se kuchyně zcela proměnila.
Vydáno: 03.02.2017
Srovnejte si před a po
Srovnejte si před a po Autor: Isifa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Renovace starého nábytku může mít šokující účinek. Původní místo člověk nepoznává a nechce věřit, že to je ta stará omlácená skříňka nicneříkající nažloutlé barvy nebo nahnědlá laminátová kuchyňská linka. K renovaci se nabízejí různé postupy: Starou laminátovou skříňku můžete přelepit novou tapetou, masivnější dřevotřísku lehce osmirkovat a natřít. Pokud máte nábytek ze dřeva – máte v podstatě vyhráno: sundáte původní nátěr a pak se vaší kreativitě meze nekladou. Manželé Wynand a Ilode Myburghovi z malého městečka Caledon v Jihoafrické republice se nastěhovali do starého domu, který začali postupně renovovat.

Ze staré a tmavé kuchyně se stal prostor, kde by nám nevadilo trávit dlouhé dny i večery.

Jako první přišla na řadu kuchyně. Wynand omlátil starý obklad, společně osmrkovali starý nátěr z hnědých skříněk a nově je natřeli na bílo s mírnou patinou ve stylu vintage a pořídili nové úchyty. Místnost vymalovali na bílo, aby byla opticky větší, nově obložili obkladem. Ilode vymyslela v jedné části místnosti bílo-šedou tapetu se svislými pruhy, která do kuchyně vnáší francouzský šarm. A přibylo útulné posezení s lavicí.

(mar)

Mohlo by vás zajímat:

Po zásahu designérů vznikla útulná kuchyně

Proměna: Z nudle útulná kuchyně v anglickém stylu

Designérka Zuzana Schubertová ze studia Epes Rádes stála před nelehkým úkolem – vybudovat z tohoto msíta útulnou zimní zahradu

Před a po: Proměna zaneřáděného balkonu v útulnou zimní zahradu

Záchod i sprcha jsou v kuchyni

Záchod v kuchyni, postel ve skříni. Mrkněte, jak si zařídili byt velký 16 m²

Článek je zařazen v: kuchyně , proměna , bílá barva
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama