Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Grilovací vychytávky, které musíte mít

Gril nebo ohniště je u grilování základ. Pokud však pravidelně grilujete, určitě oceníte spoustu dalších praktických drobností.
Vydáno: 18.06.2014
Už se těšíte?
Autor: Thinkstock Už se těšíte?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Každý, kdo se někdy snažil pokapat brambory na plechu troškou oleje to zná. Buďto z lahve neteče nic nebo naopak vyhrkne spousta oleje. Zlepšovák, který alespoň trochu reguluje množství tekutiny, je, když hrdlo lahve částečně zacpete prstem, ale není to příliš elegantní před návštěvou... Mašlovačka vám v tomto případě moc nepomůže, pokud už máte na bramborách (mase, zelenině..) koření.

Anebo si chcete dát kukuřici, jak ale uchopit horký klas? Můžete ze stran do něho zapíchnout kus špejle, ten se ale kolikrát zlomí...

Každý, kdo to zažil, určitě ocení praktické pomůcky, které mu usnadní život a učíní ho elegantnějším, a to nejen při grilování. Prošli jsme trh a dali je pro vás dohromady:

Dejte si do nosu
Autor: Thinkstock Dejte si do nosu

Mělo by vás zajímat:

Tak který si vyberete?

Plyn, dřevo, elektřina, voda? Velký přehled grilů

Aby se vám jídlo příště nepřipálilo

Chytré rady, jak udržovat gril

Nepoužívejte tekuté podpalovače na bázi alkoholu

Sedm rad, aby grilování nebolelo

Článek je zařazen v: Rozpal to, šéfe! , šéfe! , Rozpal to
Reklama