Jak na to

20. března 2020 12:40

Pavlína Wagnerová

V Libovkách předvede Pepa účinnost přírodních čističů na netradiční věci

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.

Jak říkal Pepa Libický v minulém dílu, „kdo má židli, ten bydlí“. V nejnovějším dílu přidáme k židli ještě křesílko a dovětek, že kdo má křeslo, ten bydlí vskutku pohodlně! A protože vyrobit kvalitní křeslo není jen tak, začneme pěkně od píky – vyrobíme si nejprve miniaturní model, který pak zvětšíme do modelu 1:1 k reálné velikosti. To nám pomůže při řezání žeber z truhlářské překližky, která budou tvořit základ celé konstrukce.

Jestli se chystáte obnovit slávu své garážové kapely z mládí, ale činely vaší bicí soustavy jsou zanesené prachem posledních dvaceti let, bude se vám hodit návod minutového manžela, jak vyleštit činely bez chemie, ale pěkně stylově v kolové nebo kečupové lázni.

Sledujte v neděli 22. března ve 12.40 na Primě!

Více najdete na https://primadoma.tv.

Sdílejte článek

Přečtěte si také