Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Nejvyšší rodinný dům na světě s úchvatným výhledem měří 37.8 metru. Teď je na prodej

Je vysoký 37.8 metru a díky prosklenému patru je vidět na nádhernou arizonskou divočinu. Ve věži je dokonce panoramatická rozhledna. Dům má jméno Falcon Next a na realitním trhu má cenu 1.5 milionů dolarů.
Vydáno: 12.04.2017
Nejvyšší rodinný dům na světě má jméno Falcon Nest a na realitním trhu má cenu 1.5 milionů dolarů

Mohl by to být dům snů, ale pro své současné majitele se pomalu ale jistě stává noční můrou. Rodina si už dosyta užila úchvatného výhledu na arizonskou divočinu i tří ložnic, čtyř koupelen a celoprosklené obývací zóny s jídelnou a kuchyní. A tak se rozhodla své Sokolí hnízdo prodat. Na realitním trhu ho nabídla již v roce v roce 2015 za 2,8 milionu dolarů v přepočtu 38 milionů korun. Nikdo ho ale nekoupil. Nyní za něj chtějí jen polovinu - přesně 1,5 milionu dolarů. Najde se kupec? Je to překvapivé, že se o něj lidé neperou, přitom je dům architektonickou raritou. U města Prescott ho nechal pro svou rodinu postavit v roce 1994 americký architekt Sukumar Pal. Vila má obytnou plochou 576 metrů čtverečních, garáž v přízemí, tři ložnice, čtyři koupelny a celoprosklenou obývací zónu s jídelnou a kuchyní o rozloze 185 metrů čtverečních. K domu patří i pozemek rozloze půl hektaru. Majitelé se v domě mohou pohybovat díky hydraulickému výtahu. Elektrickou energii získává dům z fotovoltaických panelů, vlastní systém dům dle potřeby ochlazuje či vytápí.

(web)

Mohlo by vás zajímat:

Pohled do kuchyně s jídelnou

Manželé pracují každý jindy. Tak si postavili dům, který jim takhle skvěle vytvořil soukromí

Na návrhu spolupracovali Vítězslav Kůstka a Jan Kolář

Dům jako z pohádky stojí na jedné noze. Ukrývá se mezi stromy na kraji Prahy

Reklama
Článek je zařazen v: ložnice, výhled, Rodinný dům
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama