Obývací pokoj

14. února 2018 06:00

Tereza Javorová

I doma si můžete svátek zamilovaných užít stylově. Máme pro vás několik tipů na valentýnské rande v obýváku

Přeplněné restaurace, kýčovitá výzdoba, ohrané love songy – pokud tohle není váš šálek čaje, oslavte Valentýna letos doma! Že je to příliš fádní? Poradíme vám, jak běžný večer změnit v romantické rande.

Atmosféra

Navodit tu správnou atmosféru je základ! Ještě důležitější ale je, mít vše předem připravené. Přeci nechcete celý večer strávit vybíráním další písničky, projížděním Netflixu a hledáním sirek. Po cestě domů vytvořte ve Spotify valentýnský playlist, rozestavte po pokoji vonné svíčky a ztlumte světlo. Pokud jste romantik až do morku kostí, můžete byt posypat růžovými lístky! A hlavně – přehoďte telefon do leteckého módu – Valentýn je jen o vás a vašem partnerovi, stovky facebookových přátel mohou počkat.

Domácí kino

Jak pozvednout běžnou každodenní činnost na vyšší úroveň? Jednoduše! Udělejte popcorn, kupte pořádnou dávku kvalitní zmrzliny a do kelímků sColou přilijte kapku něčeho ostřejšího. Můžete navíc vyrobit i vtipné vstupenky snázvem filmu! Nehrozí tak, že by se svámi vaše druhá polovička dohadovala, že Zápisník jedné lásky se dnes opravdu promítat nebude. Co je psáno, to je dáno.

Indoorový Piknik

Plánovali jste uvařit romantickou večeři a sníst si ji u krásně prostřeného stolu? Máme pro vás něco originálnějšího. Namísto trávení půlky večera u plotny nakupte sýry, prosciutto, olivy, mandle, sushi, pizzu…cokoli máte rádi a dá se jíst bez příborů. Pak už jen rozhoďte na podlaze deku spolštáři, kolem rozestavte svíčky a ujistěte se, že máte vlednici nachlazené prosecco!Přičarujte si domů romantickou atmosféru. Foto: Pinterest.com

Dress Code

I když se rozhodnete zůstat doma, neznamená to, že Den svatého Valentýna je den jako každý jiný! Obnošené tepláky, dva dny staré triko a děravé ponožky nejsou to správné ořechové. Není samozřejmě nutné vázat kravatu a promenádovat se po bytě vpodpatkách, pěknou košilí a make-upem ale nic nezkazíte.

Na den zamilovaných se pěkně oblečte., Foto: istock.com

(az)

Pokud chcete svou lásku překvapit originálním valentýnským přáním nebo citátem, inspiraci můžete načerpat zde.

Pokud chcete partnera či partnerku překvapit originálním valentýnským dárkem, ale nevíte, jaký pořídit, tipy najdete tady.

Další články:


Přečtěte si také