5 originálních sedacích souprav z Jak se staví sen. Najděte inspiraci pro svůj obývák

Pohovka je dominantou obývacího pokoje a zároveň kusem nábytku, který využíváme opravdu hodně. Někdy až moc. Proto by měla být pohodlná a také by měla vypadat dobře. Pokud sháníte novou sedací soupravu, určitě vám pomohou tipy z Jak se staví sen.

Pokud máte rodinu, měli byste si pořídit takovou pohovku, na kterou se vejdou všichni členové rodiny (včetně mazlíčků). Jindy stačí pohovka menší, ale pokud ji chcete využívat i na spaní – i to se dnes dá bez omezení komfortu –, tak si pořiďte opravdu velkou kvalitní a rozkládací.

Vproměnách zposlední řady Jak se staví sen se objevilo několik pohovek, které rozhodně stojí za pozornost, ať už díky svým barvám nebo materiálům.

Pohovka na spaní

Pokud chcete využívat pohovku i na spaní, je potřeba si pořídit opravdu kvalitní kus nábytku, který bude schopný nahradit postel. Hodí se to do garsonek, kde není dostatek prostoru. Sedačka, kterou použili designéři vproměně, se rozloží na lůžko během několika sekund a jde to jednoduše.

Pohovka vhodná i na spaní, Foto: archiv Prima

Žlutá pohovka

Pokud potřebujete rozsvítit místnost, sáhněte po světlých barvách. Nemyslíme bílou nebo krémovou, ale nějakou pořádně svítivou barvu. Vproměně zJak se staví sen designéři použili žlutou. I když bude údržba složitější, pohovka se stala dominantou místnosti a přímo vybízí kpohodovému lenošení.

Žlutá rozsvítí místnost, Foto: archiv Prima

Šedá není nudná

Jestli se bojíte šedé, protože vám přijde fádní, vězte, že vás přesvědčíme o opaku. Šedá pohovka se sice nestane výrazným prvkem, jako tomu bylo u žluté, ale krásně bude ladit sokolím vpodobných odstínech a bude vypadat příjemně a klidně. Proměna z Jak se staví sen to dokazuje.

Šedá nebude nudit a dobře se udržuje, Foto: archiv Prima

Pohovka pro celou rodinu

Osmičlenná rodina zproměny vJak se staví sen neměla moc prostoru, ale přeci jen se podařilo dostat do obývacího pokoje královsky velkou pohovku. Zelená je příjemná uklidňující barva a podhlavníky nabízejí opravdový komfort.

Pohovka pro celou rodinu, Foto: archiv Prima

Bílá pohovka

Mnoho lidí nechce bílou pohovku kvůli tomu, že ji budou muset častěji čistit. Pokud ale nemáte zvířata nebo děti, můžete se do bílé pustit. Když si dáte pozor, bude ve vašem obýváku svítit dlouho. takhle se to povedlo v naší proměně.

Bílá je náchylná na skvrny, ale vypadá skvěle!, Foto: archiv Prima

(red)

Další proměny z Jak se staví sen:


Přečtěte si také