Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

I doma si můžete svátek zamilovaných užít stylově. Máme pro vás několik tipů na valentýnské rande v obýváku

Přeplněné restaurace, kýčovitá výzdoba, ohrané love songy – pokud tohle není váš šálek čaje, oslavte Valentýna letos doma! Že je to příliš fádní? Poradíme vám, jak běžný večer změnit v romantické rande.
Vydáno: 14.02.2018
Jak si užít Valentýn z pohodlí domova?
Jak si užít Valentýn z pohodlí domova? Autor: istock.com
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Atmosféra

Navodit tu správnou atmosféru je základ! Ještě důležitější ale je, mít vše předem připravené. Přeci nechcete celý večer strávit vybíráním další písničky, projížděním Netflixu a hledáním sirek. Po cestě domů vytvořte ve Spotify valentýnský playlist, rozestavte po pokoji vonné svíčky a ztlumte světlo. Pokud jste romantik až do morku kostí, můžete byt posypat růžovými lístky! A hlavně – přehoďte telefon do leteckého módu – Valentýn je jen o vás a vašem partnerovi, stovky facebookových přátel mohou počkat.

Domácí kino

Jak pozvednout běžnou každodenní činnost na vyšší úroveň? Jednoduše! Udělejte popcorn, kupte pořádnou dávku kvalitní zmrzliny a do kelímků s Colou přilijte kapku něčeho ostřejšího. Můžete navíc vyrobit i vtipné vstupenky s názvem filmu! Nehrozí tak, že by se s vámi vaše druhá polovička dohadovala, že Zápisník jedné lásky se dnes opravdu promítat nebude. Co je psáno, to je dáno. 

K filmové noci patří hromada popkornu. Foto: K filmové noci patří hromada popkornu. Foto: Pinterest.com

Indoorový Piknik

Plánovali jste uvařit romantickou večeři a sníst si ji u krásně prostřeného stolu? Máme pro vás něco originálnějšího. Namísto trávení půlky večera u plotny nakupte sýry, prosciutto, olivy, mandle, sushi, pizzu…cokoli máte rádi a dá se jíst bez příborů. Pak už jen rozhoďte na podlaze deku s polštáři, kolem rozestavte svíčky a ujistěte se, že máte v lednici nachlazené prosecco!Přičarujte si domů romantickou atmosféru. Foto: Přičarujte si domů romantickou atmosféru. Foto: Pinterest.com

Dress Code

I když se rozhodnete zůstat doma, neznamená to, že Den svatého Valentýna je den jako každý jiný! Obnošené tepláky, dva dny staré triko a děravé ponožky nejsou to správné ořechové. Není samozřejmě nutné vázat kravatu a promenádovat se po bytě v podpatkách, pěknou košilí a make-upem ale nic nezkazíte.

Na den zamilovaných se pěkně oblečte. Foto: Na den zamilovaných se pěkně oblečte., Foto: istock.com

Velké finále

A pokud vás to i tak bude táhnout ven, můžete před půlnocí vyrazit do parku a pustit společně lampion přání. Fixou na něj ještě před zapálením napište všechny sny, které se vám zatím nevyplnily, a pak už jen sledujte, jak se lampion postupně vzdaluje a vynáší vaše společná přání až ke hvězdám.

S partnerem vypusťte lampion a něco si přejte. Foto: S partnerem vypusťte lampion a něco si přejte. Foto: istock.com

(az)

Další články:

Jak v ložnici vykouzlit sexy atmosféru?

Nechcete v ložnici jen spát? Proměňte ji v sexy svatyni! 8 nápadů, jak ložnici dodat smyslnou atmosféru

Vyrobte si romantické lampičky.

DIY: Vyrobte si romantické lampičky snů. 10 nápadů, jak na to

Skvěle vypadá v kombinaci se šedou barvou.

Nevkusná růžová v interiéru? Zapomeňte na předsudky o holčičích barvách a zkuste to podle trendů

Článek je zařazen v: láska , Valentýn , dekorace , bydlení , obývací pokoj , design , svátek zamilovaných
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama