Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Toužíte po extravaganci? Zavěste si ke stropu postel, křeslo i noční stolek

Zkuste něco nového, z čeho se návštěvám podlomí kolena. Zhoupněte se do pohody se závěsným nábytkem. Dokáže nudný pokoj proměnit v originální prostor. Ušetříte místo a leckdo vám bude závidět.
Vydáno: 26.01.2018, Matouš Hartman
Závěsná postel vypadá skvěle

Postel, která vyřeší nespavost

Hlavní výhodou závěsné postele je její způsob odvětrávání lůžka. Tato funkce u mnoha typů postelí, především paland, bohužel chybí. Správné odvětrávání vás přitom může ochránit před roztoči, nebo plísněmi. Ocelový typ konstrukce zajistí mírné houpání do boku (jako v kolébce) a také pomůže při nespavosti. Takže závěsná postel rozhodně neplní jen estetickou funkci, ale pomůže i s problémem, jímž trpí velká část populace. 

Levitující noční stolek

K zavěšené posteli patří i noční stolek ve stejném duchu. Existuje mnoho materiálů a stylů provedení, které podtrhnou vzhled celé místnosti. Máte-li doma kus prkna, třeba ze staré poličky, zkuste si závěsný noční stolek vyrobit sami. 

ZávěsnýNábytek - Obrázek 2 Foto: Foto: pinterest.com/SahithyaReddy

Unese to můj strop?

Nemusíte se bát. Konstrukce bez obav unese postel, vás i partnera nebo partnerku. Díky ocelovým lankům má konstrukce postele vysokou nosnost i pevnost. Tato lanka, například v dětském pokoji, můžete obohatit o zvedací mechanismus a přes den tak děti získají plochu na hraní navíc! Ocelové i dřevěné části ukotvíte vruty a hmoždinkami, které běžně drží třeba i vaši kuchyň. 

Lenošení ve vzduchu

Oblíbené a zasloužené chvíle nicnedělání si užijte i na čerstvém vzduchu a doslova ve vzduchu! K tomu slouží venkovní postele, které si vytvoříte třeba z palet a připevníte v pergole nebo na trase.

ZávěsnýNábytek - Obrázek 3 Foto: Foto: pinterest.com/LonnyMagazine

(bp)

Další články:

Omlouváme se, snažíme se dohledat chybějící obrázek

Vyberte si perfektní povlečení pro pohodlný spánek. Na co se zaměřit?

Odpočívat je umění

Konečně si odpočiňte. Naučíme vás ty nejlepší relaxační techniky. Které podlehnete?

Reklama
Článek je zařazen v: nábytek, inspirace, ložnice, postel, spaní
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama