Dům a bydlení

18. prosince 2018 16:39

maku-la@seznam.cz

Lidé si mohou koupit domy v prvním plovoucím městě na světě.

Plovoucí pyramida nabízí první rezervace na rok 2022. První vodní město Wayland tvoří jedna hlavní pyramida a mnoho vedlejších, které mají různé účely. Pojďte se podívat na celý projekt podrobněji.

Představujeme vám jednu zmožností bydlení naší budoucnosti. Pyramidy Wayaland by měly být vprovozu vroce 2022. Lidé si mohou rezervovat první noc již nyní, a tak si zkusit život, který nám podle teorií zatopeného světa hrozí.

Digitální schémata ukazují hlavní pyramidu, která klientům nabízí přízemní plochu o rozloze 3300 m². Tam bychom našli velkou recepci a vstup pro lodě, na kterých se residenti budou pohybovat po okolních malých pyramidách, kde budou mít své pokoje.

Velká pyramida je strukturována na deseti podlažích a dosahuje maximální výšky 30 metrů od povrchu vody. Vkomplexu bychom našli malé pyramidy se skluzavkami, a dokonce i fotbalové hřiště.

Wayaland je myšlenkou architekta Pierpaola Lazzariniho. Plovoucí město by mělo nabídnout různé životní i zábavné prostředky, včetně hotelů, obchodů, lázní, tělocvičen, barů a kin, zatímco energie bude brána solárními panely a vodními turbínami.


Přečtěte si také