Bydlení

10. října 2015 05:30

Klára Beščecová

Nový trend v interiérech: Psané obrazy s osobními údaji, vtipy či hesly rodiny

Věříte v energii, kterou váš interiér a věci v něm vyzařují na vás i na ostatní? Je to podobné jako třeba tetování.

Proč si necháváme zvěčnit data, jména a obrazy na svá těla? Chceme tím upozornit na to, co je pro nás vživotě důležité a tak trochu věříme, že když je to vryté hluboko vnaší kůži a nosíme si to ssebou, má to na nás vliv každou vteřinu našeho života a nese punc určité věčné energie.

Tetování vinteriéru?

A co si vnést takové „tetování“ do našeho interiéru? Velikým trendem jsou nyní psané obrazy, které znázorňují naše životní kréda, data narození našich dětí nebo i vtipná hesla, jako jsou pravidla rodiny. Výhodou je, že si takovýto obraz můžete vytvořit sami, jelikož se nejedná o malování jako takové, ale spíše psaní. Vlastně výhod je tu hned několik:

  1. Barvy– sami si obraz vytvoříte tak, aby se hodil právě do vašeho interiéru
  2. Zábava – takové malování vrodinném kruhu bude určitě zábavou na celé odpoledne
  3. Originalita – máte jistotu, že nikdo jiný nebude mít stejný obraz
  4. Design – využijte svou fantazii a pohrajte si snápadem. Obraz můžete malovat na plátno nebo přímo na zeď, na dřevo, hesla mohou být nejen na zdech, ale i na předmětech, sklenicích, rámu od zrcadla apod.

Jak na to?

Pokud jste se rozhodli si nějakou takovouto osobní dekoraci pořídit do interiéru, stačí vám akrylové barvy, které seženete vjakémkoliv obchodě sbarvami, a plátno. Pak už jen rozmyslete, čeho by se obraz měl týkat, a pusťte se do práce.

Nejste zrovna zruční malíři? I vtomto případě mám pro vás tip. Zuzka Procházková, která se věnuje těmto obrázkům už několik let, pro vás ráda nějaký namaluje. Stačí jí poslat informace, například o narození vašeho dítěte, zvolené barvy podkladu a písma a hotové dílo máte brzy doma.

Zuzku najdete na Fleru zde: http://www.fler.cz/zuzanaprochazkova

Zuzana SchubertováEpés rádes

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také