Vánoce

27. listopadu 2015 04:59

Markéta Zídková

Pojďte si s Gondíky vyrobit adventní věnec

28. listopadu v 16.55 na TV Prima!

Vzpomínky na Afriku zavanou na Adélu a Dalibora při návštěvě bytu vášnivých cestovatelů v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. A aby nebylo té exotiky málo, podívají se také na farmu, kde se chová zajímavé plemeno původně indiánských koní Appaloosa. Nazpátek do českého prostředí se pak přeneseme za zvuku harmoniky a heligonky v reportáži o jejich výrobě a opravách.

První adventní neděle je neklamným znamením, že Vánoce jsou už za dveřmi a že nastává nejvyšší čas se na ně začít připravovat. Designérka, kuchařka a autorka knihy Láska prochází kuchyní nám ve své stylové kuchyni nabídne několik nápadů, jak připravit a krásně zabalit originální jedlé dárky. Letošní vánoční výzdobě bude dominovat oku lahodící koňaková barva a retro design – pojďme se podívat, jak tyto trendy zapracovat do výroby vánoční hvězdy. A k tomu si můžeme zapálit první svíčku na adventním věnci, s jehož aranžmá nám poradí zkušená floristka Diana Shatatová. V závěru se pak podíváme v prvním díle tematického miniseriálu na to, jak se připravují na nejkrásnější svátky v roce v zahraničí.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 28. listopadu v 16.55 na TV Prima!

Sdílejte článek

Přečtěte si také