Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama

Pojďte si s Gondíky vyrobit adventní věnec

28. listopadu v 16.55 na TV Prima!
Vydáno: 27.11.2015
Začíná advent
Začíná advent Autor: FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Vzpomínky na Afriku zavanou na Adélu a Dalibora při návštěvě bytu vášnivých cestovatelů v dalším díle pořadu Gondíci s. r. o. A aby nebylo té exotiky málo, podívají se také na farmu, kde se chová zajímavé plemeno původně indiánských koní Appaloosa. Nazpátek do českého prostředí se pak přeneseme za zvuku harmoniky a heligonky v reportáži o jejich výrobě a opravách.

První adventní neděle je neklamným znamením, že Vánoce jsou už za dveřmi a že nastává nejvyšší čas se na ně začít připravovat. Designérka, kuchařka a autorka knihy Láska prochází kuchyní nám ve své stylové kuchyni nabídne několik nápadů, jak připravit a krásně zabalit originální jedlé dárky. Letošní vánoční výzdobě bude dominovat oku lahodící koňaková barva a retro design – pojďme se podívat, jak tyto trendy zapracovat do výroby vánoční hvězdy. A k tomu si můžeme zapálit první svíčku na adventním věnci, s jehož aranžmá nám poradí zkušená floristka Diana Shatatová. V závěru se pak podíváme v prvním díle tematického miniseriálu na to, jak se připravují na nejkrásnější svátky v roce v zahraničí.

Adéla a Dalibor Gondíkovi jako manažeři rodinné firmy chtějí Čechy inspirovat a nadchnout pro nové zážitky. A pomáhají jim v tom odborníci z nejrůznějších oborů.

Podívejte se na ukázku:

Gondíci s. r. o. (31)  - upoutávka
Gondíci s. r. o. (31) - upoutávka

Magazín Gondíci s. r. o. pro současného diváka, kterého baví žít, hrát si a rozšiřovat si obzory. Sledujte další díl 28. listopadu v 16.55 na TV Prima!

Článek je zařazen v: Gondíci s. r. o. , adventní věnec , Appaloosa , Vánoce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama