Pořady

4. října 2018 16:19

Petra Kloidová

Na kolik ocení železnou sovu starožitníci v pořadu Poklad z půdy? Takovou částku nečekal ani majitel!

Nový pořad Poklad z půdy začíná už 8. října ve 21.30 na Primě. Majiteli železné sovy, která sloužila tatínkovi na uschování jeho oblíbené whiskey, vydělá opravdu slušný ranec peněz. Podívejte se na ukázku z pondělního premiérového dílu.

Starožitnosti mohou být pro někoho jako krásný doplněk domova, pro jiné je to vášeň, a někteří ani netuší, co zdědili po svých předcích. Takový je případ mladého muže, který přivezl železnou sovu, jež jeho tatínkovi sloužila jako malý bar. Mladý muž s rodinou doma sovu ale nechce, ona sama ho strašila už od pěti let, kdy kolem ní jako malý musel procházet.

CHCETE SE DO POŘADU POKLAD Z PŮDY TAKÉ PŘIHLÁSIT? kLIKNĚTE TADY

POKLAD Z PŮDY MŮŽETE PO ODVYSÍLÁNÍ SLEDOVAT V NAŠEM ONLINE ARCHIVU

Nakonec se ukáže, že rodině se kousek nakonec vyplatilo nevyhazovat, majitel sovy totiž vydělá slušné jmění na jejím prodeji. Podívejte se na ukázku z obchodování se starožitníky, kteří se předhánějí, kdo ji koupí dříve:

[[nid:5404247]]

Kam se cena sovy vyšplhala? To uvidíte v pondělí ve 21.30 na Primě v novém pořadu Poklad z půdy.

POZNEJTE ODBORNÉ STAROŽITNÍKY Z NOVÉHO POŘADU POKLAD Z PŮDY

Poklad z Půdy

Již od 8. října budou pondělní večery na Primě ve 21.30 patřit Janu Rosákovi a pořadu Poklad z půdy, v němž půjde o odkrývání tajemství předmětů, které diváci našli nejen na svých půdách. Jakou cenu má brož po babičce? Je zaprášený obraz cenným dílem? Na to odpovědí odborníci z řad starožitníků, kteří se o největší skvosty utkají v mini aukci.

Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení. V každém z doposud pěti natočených epizod pořadu Poklad z půdy budou odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat 5 starožitností od takzvaně obyčejných lidí. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti – starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci pořadu Poklad z půdy padla i taková částka, jakou je půl milionu korun!

Sdílejte článek

Přečtěte si také