Pořady

28. července 2020 17:00

Zuzana Schneidewind

Poklad z půdy startuje na podzim pátou premiérovou řadou

Jan Rosák opět během prázdnin nezahálel a vydal se objevovat další Poklad z půdy! Díky obrovskému úspěchu odvysílaných řad a lavině zájemců, kteří poslali své domnělé cennosti, se můžete již od pondělí 31. 8. těšit na Primě na již pátou sérii pátrání nejen po půdách diváků televize Prima.

Ani tentokrát nebude při odkrývání tajemství předmětů nouze o kousky velmi cenné, či naopak naprosté braky, ale i velice bizarní záležitosti. Na cenu všech přinesených věcí odpoví odborníci z řad starožitníků, kteří se o největší skvosty utkají v mini aukci. Na vaší půdě se může skrývat poklad, o kterém jste možná doposud neměli ani tušení.

V každé epizodě čtvrté řady pořadu Poklad z půdy budou odborníci v doprovodu moderátora Jana Rosáka oceňovat 5 starožitností od diváků. Tyto tajemstvím zahalené předměty od nich následně budou moci koupit experti-starožitníci v mini aukci. Poklad z půdy nabídne zajímavé příběhy věcí i lidí a základní návod na to, jak poznat, jestli se na vaší půdě nepráší na cenný předmět, jejž by ocenil nejeden sběratel. O tom svědčí i fakt, že v mini aukci první série pořadu Poklad z půdy padla dokonce taková částka, jakou je půl milionu korun!

Premiérové díly pořadu Poklad z půdy startují od pondělí 31. 8. na Primě ve 21.35 na Primě.

Sdílejte článek
Štítky dražba premiéra

Přečtěte si také