Jak na to

21. září 2018 12:40

Jak vyrobit stolek z březových polínek prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, premiérové díly pořadu Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu opět pro vás každou neděli odpoledne.

Láďa Hruška nás přivítá tradičně chlebem, ovšem netradičně i vychytávkou s protizánětlivými účinky. Vezmeme na milost rostlinu jménem bršlice kozí noha, o které se dozvíme, že není jen nepříjemným plevelem, ale i skvělou léčivkou a kulinářskou bylinkou. Pochutnávat si budeme také na lahodném, a přitom dietním kuřecím salátu s hroznovým vínem. Pokud si chcete zařídit svůj nový obývák co nejmoderněji, vsaďte na rustikální styl a vyrobte si s Láďovou pomocí stylový konferenční stolek z březových polínek se skleněnou deskou.

Navštívíme subtropickou zahradu nedaleko Prahy a budeme pokračovat v přípravách na plnění školních povinností – tentokráte bude na řadě kufřík na výtvarné potřeby, který vykouzlíme ze staré krabice od bot. Nejen škola, ale také sklizeň brambor je nyní v plném proudu, a tak se nechme inspirovat doma sestrojenou vyorávačkou brambor. A jestli vás honí mlsná, nevyčítejte si to a raději si zadělejte na Láďovy báječné, dietní banánové sušenky bez cukru.

Sledujte v neděli 23. září ve 12.40 na Primě!


Přečtěte si také