Jak na to

3. dubna 2020 13:09

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška poradí, jak si můžete nabrousit nůž bez brusky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Duben je tady a s ním vrcholí i velikonoční přípravy. Abychom byli na jarní úklid řádně zásobeni, vyrobíme si domácí univerzální čistič pomocí citrusových slupek a octa. V domácí pohotovosti Láďa představí, jak mít doma stále ostré nože i bez brusky. Vitamín B si doplníme drožďovou pomazánkou z dětství a poničené ruce po zimě zotavíme domácím zábalem od paní Radky. Prohlídneme si dechberoucí sbírku vějířů paní Dagmar, která čítá nad 450 úchvatných exemplářů. A protože Velikonoce jsou za dveřmi, nebude chybět ani vychytané barvení vajíček pomocí smažené cibulky nebo domácí hnojivo na jarní záhon, vyrobené ze zbylých skořápek.

Abychom nezapomínali ani na naše mazlíčky, Láďa nám ukáže, jak na originální psí bar. No a pokud mazlíčka ještě nemáte, vydejte se s námi do kočičího útulku v pražských Modřanech, který jich má na rozdávání. Na závěr si připravíme rychlou sýrovou roládu, která potěší jakoukoli nečekanou návštěvu.

Sledujte 5. dubna ve 13.05 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také