Jak na to

13. listopadu 2020 14:55

Pavlína Wagnerová

Láďa Hruška vyrobil odkladač špinavých bot

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Mokré a zablácené boty už na vaší podlaze nikdy neudělají ani loužičku! Láďa totiž vyrobí praktického pomocníka z tácu a oblázků, na kterém boty uschnou raz dva. Pan Míra představí svého všestranného traktůrkového pomocníka do lesa, kterého sám vyrobil a samozřejmě pořádně vychytal! Jednou z nejoblíbenějších zimních radovánek i ozdob je sněhulák. Vyrobte si ho letos ze starých dveří a slibujeme, že neroztaje ani do příštího roku. Houbová rychlovka bude hotová za pár minut a stačí k ní jen pár surovin. Chutnat bude zaručeně všem.

Zimní období vybízí i ke krmení ptáčků. Láďa se proto pustí do výroby stylového a vychytaného krmítka a rovnou přidá recept na ptačí zob, který v něm bude všem opeřeným kamarádům chutnat. Zajede na návštěvu za šikovnou divačkou Markétou, která si doma šije boty. Mrkvový krém se zázvorem a pomeranči je jednoduchý, v zimě krásně zahřeje a navíc je to hotový polévkový zabiják bacilů.

Sledujte v neděli 15. listopadu ve 13.10 na Primě!


Přečtěte si také