Jak na to

26. října 2018 12:40

Recept na vývar s paštikovými knedlíčky prozradíme v pořadu Vychytávky Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás každou neděli odpoledne.

Podzimní nečas a plískanice jsou u nejednoho z nás příčinou pořádného nachlazení, a tak má pro nás Láďa Hruška hned zkraje jednu osvědčenou vychytávku na ucpaný nos a pro automobilisty zase vychytaný roztok proti zamrzání oken u auta. Milovníky sov coby krásných a důstojných symbolů moudrosti potěší návod na to, jak si vyrobit originální nástěnnou mozaiku ve tvaru sovy, a dokonce se svítícíma očima.

Nadšení zahrádkáři si zase přijdou na své, až uvidí, jak naroubovat strom, aby nesl dva druhy ovoce. Pokud jste romantické duše a své večery trávíte rádi u plápolající svíčky, můžete spolu s Láďou vyrobit lucernu ze starého prkna a zavařovačky. Romantická bude také návštěva překrásné lanžhotské chalupy, v níž manželé Osičkovi udržují vše podle lidových tradic. Nevíte si rady s dárky pro muže? Inspirujte se dárkovými kanystry a hasičáky, v jejichž útrobách čeká na obdarovaného příjemné překvapení. Rozveselte svou podzimní výzdobu šášuly ze skleněných lahví. A na závěr si pochutnáme na poctivém kuřecím vývaru s paštikovými knedlíčky.

Sledujte v neděli 28. října ve 12.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také