Jak na to

21. června 2019 12:50

Pavlína Wagnerová

Ve Vychytávkách Ládi Hrušky se naučíte pravé slovácké beleše

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu každou neděli odpoledne pro vás.

V prvním letním, a zároveň posledním předprázdninovém díle pojedeme na návštěvu na Moravu, nikoli však do vinného sklípku, ale za včelařem Radkem Boturem, který nás provede základy včelařství.

Ochutnáme pravé slovácké beleše plněné mákem, povidly či tvarohem. Do kuchyně si vyrobíme praktický dřevěný stojánek na kuchařku či na tablet, abychom měli při vaření recept stále na očích. A hodit se bude i vychytaný stojan na skleničky s vínem.

Zaměříme se na rekonstrukci koupelny a výběr nové vany a sprchového koutu. Než odjedeme na dovolenou, měli bychom si vyrobit samozavlažovací květináče z PET láhve. Těšit se můžeme také na vyhlášení vítězů soutěže Prima kutil uplynulé sezony. A na závěr nám Láďa prozradí recept na zdravé mlsání – cizrnový popcorn podle Ládi Hrušky.

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 23. června ve 12.50 na Primě!


Přečtěte si také