Jak na to

13. září 2019 12:50

Pavlína Wagnerová

Vyrobte si romantickou uvítací lucernu podle Ládi Hrušky

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás po letní prázdninové přestávce zpět – opět každou neděli odpoledne.

Po nedělním obědě se necháme unést dokonalou chutí koláče se slaným karamelem a čokinou. Láďa vyrobí romantickou uvítací lucernu, která rozzáří naše vchodové dveře, a s pomocí šikovného kutila Pavla Zemana z Prima NÁPADŮ sestrojí ze starých palet vychytaný mobilní pořadač na zahradní nářadí. Pořádek musíme udržovat nejen v kůlně a na zahradě, ale také v dětském pokoji, a tak předěláme staré krabice na praktické organizéry.

Vše o chovu šneků i o tom, čím nám mohou být užiteční, zjistil Láďa při návštěvě v Krásněvsi. A pokud vám šneci zachutnají stejně jako Láďovi, můžete je napříště servírovat třeba na stylovém tácu z kulatiny. Dřevem voní i kombajn, který z tohoto ušlechtilého materiálu vytvořil kutil Aleš Kroupa. Na závěr si upečeme křupavé tyčinky z nivy podle speciálního Láďova receptu.

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 15. září ve 12.50 na Primě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také