Jak na to

6. září 2019 12:45

Pavlína Wagnerová

Zabalte školní sešity a učebnice do látkových obalů

Ať už rádi vyrábíte užitečné vychytávky a zlepšováky do domácnosti ve své dílně, recyklujete a využíváte věci, které by ostatní už vyhodili, nebo je vaší vášní péče o zahradu, Vychytávky Ládi Hrušky jsou tu pro vás po letní prázdninové přestávce zpět – opět každou neděli odpoledne.

Výroba z přírodních materiálů je hitem dneška, a protože chceme jít s dobou, vydáme se i my do přírody a nasbíráme si suroviny na výrobu elegantního svícnu ze starých klacíků. Pokud nevíte, co s cuketami, nechte se inspirovat hrnkovým receptem na výtečnou ovocnou buchtu s kefírem a cuketou. A protože vrcholí i sezona zavařování, připravíme si zavařovací sklenice tak, aby byly nejen čisté, ale také výjimečně pěkně nazdobené. Naskládat je pak můžeme do Láďovy rustikální poličky na zavařeniny.

Ve školním speciálu dokonale zabalíme sešity a učebnice. Pořádek můžeme udržovat také díky stylovému organizéru ze starých zavařovaček. Ondřej Gura nám prozradí, jak pěstovat rostlinu nesmrtelnosti neboli ženšen. A na návštěvu vyrazíme také za šikovným kutilem Jiřím Šádkem, který má zahradu plnou rarit, například mu po zahradě popojíždí dřevěný vláček. Rozloučíme se Láďovou vychytanou snídaní, kterou si večer připravíte a ráno už jen sníte.

Více inspirace najdete také na webu Prima NÁPADY.

Sledujte 8. září ve 12.45 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také