Jak na to

15. března 2019 11:50

Jak na jarní řez ovocných stromů prozradíme v pořadu RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ

Vaše chvíle pohody v nedělní poledne! Po zimní pauze se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ s Oldřichem Navrátilem.

Březen se přehoupl do své druhé poloviny, a tak s blížícím se jarem přibývá práce na zahrádce. I když nemůžeme přímo přiložit ruku k dílu, můžeme vám alespoň dobře poradit, například s řezem starých ovocných stromů, dále s pěstováním exotické rostliny s názvem jahodový stromek či s výběrem a výsevem rajčat.

Věnovat se ovšem budeme také našim čtyřnohým přátelům a zjistíme vše osprávném odčervení psů i o preventivních zdravotních prohlídkách koček. V rubrice Prima nápady nabídneme postup výroby originálního nože. V rámci jarního úklidu se budou hodit dobré rady týkající se péče o potahy. A aby byl pořad kompletní, budeme i tentokráte odpovídat na divácké dotazy v rubrice Listárna s Václavem Větvičkou.

RECEPTÁŘ PRIMA NÁPADŮ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezónních rad a tipů provádí Oldřich Navrátil se svými hosty.

Sledujte v neděli 17. března 2019 v 11.50 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také