Jak na to

7. října 2016 12:00

Markéta Zídková

Jak naučit papouška volně létat (a pak se i vrátit), poradí Receptář

Sledujte v neděli 9. října 2016 ve 12.15 na Primě.

Vaše chvíle pohody po nedělním poledni! Po týdnu se do vašich domácností opět vrací oblíbený hobby magazín VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ s Václavem Postráneckým.

Rozchodníky nevyžadují příliš péče, krásně kvetou a jsou ideálními rostlinami na podzimní zahrádku. Tu mohou zdobit také chryzantémy, které nám více představí paní Magda. Papoušci nepatří jen do klece a své o tom ví skupina volnoletců, která papoušky učí zvykat si na pobyt venku a volné létání. Z vinylu se už dávno nedělají jen desky do gramofonu, ale i desky podlahové, se kterými nás seznámí pan Tomáš. Výtvarnice Zuzana ukáže, jak oživit starý nábytek mozaikami z dlaždiček nebo skla. Na slimáky se prodávají různé chemické substráty, zbavit se jich ale dá i jinak. Stačí si pořídit běžce Indického. V listárně bude tentokrát pan Václav Větvička varovat před velmi nebezpečným pryšcem jedovatým, který se dnes bohužel vyskytuje v nejedné kanceláři. A na závěr poradí pan Tomáš, jak na podzimní údržbu kompostu.

VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ je oblíbený magazín pro pěstitele, chovatele, chalupáře a všechny, kdo chtějí pěkně a pohodlně bydlet nebo příjemně relaxovat. Pořadem plným nejen sezonních rad a tipů provádí Václav Postránecký se svými hosty.

Všechny díly RECEPTÁŘE najdete na PrimaPLAY.

ZDE najdete vše o pořadu VÁŠ PRIMA RECEPTÁŘ.

(web)

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také